Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan kiabál apámmal...

Anyám állandóan kiabál apámmal a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy anyám sokszor kiabál apámmal a pénz miatt, mert egy forintot sem hajlandó adni nekem, a lányának. Igazából nem vagyok rá szorulva (még..spórolok), volt munkám, most ugyan nincs, van félretett pénzem, de vannak havi állandó költségeim is (amik nem műköröm meg ilyenek...). Igazából ezt apát nem érdekli, semennyire sem. Én szégyenlek bárkitől is költsön kérni... és apa tényleg nem ad semmit, meg ha ad is nagyon nyögvenyelősen. Anyám keveset keres, nagyon, sajnos nem tud kisegíteni anyagilag míg találok másik munkát. Apának jó fizetése van, de úgy van vele van félrerakott pénzem, éljek abból.

Jogos anyám kiakadása?

22 L



2022. febr. 21. 11:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem jogos adjon anyád.
2022. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%

Ha megvan félretéve pénzed akkor?


Lehet jobb munkat keresni mindkettőtöknek nem apátokon élősködni

2022. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Szépen kérd meg az apudat és akkor biztosan ki segit téged.
2022. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
jogos, mert mindketto a szulod, nem csak az egyik feladata penzelni a gyereket
2022. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sosem élősködtem apámon, ezt kikérem magamnak. Nekem mindig volt pénzem. Most is van, csak új munkahelyet keresek.
2022. febr. 21. 11:17
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

1. Házasságban vagyonközösség van. Mi az, hogy apukád pénze meg anyukád pénze? Hiába van két bankszámla, két pénztárca, a havi összjövedelmük közös.

2. Ha te elvégezted az iskoláidat, akkor dolgoznod kéne. Volt munkád - most miért nincs? Mit teszel azért, hogy legyen? Én se szívesen tartanám el a gyerekemet, ha nem dolgozik. Ennyi erővel akkor felmondhatna apád is a munkahelyén és tartsa el a többi családtagja. Akkor nagyot néznél te is meg anyukád is, ugye?

3. Mik azok az állandó kiadások? Gondolom a bevásárlást nem te fizeted. Amíg munkanélküli vagy, szerintem elvárható, hogy ruhára, szórakozásra csak nagyon minimális mértékben költs, legalábbis a máséból. De azt írtad, van félre tett pénzed. Az mire van félre téve, ha nem ilyen esetekre?

2022. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Nem jogos az oké,de ha van saját pénzed mer várod el hogy más kölcsönadjon?Az nem kifogas hogy azert mer te állast keres,attól még van penzed nem?akkor?
2022. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

Amíg új munkahelyet keresel, addig dolgozhattál volna a régi helyeden.

Munkát keresni nem napi 8 órás feladat!

22 éves vagy és anyád tarhál pénzt neked az apádtól?

Mindketten szánalmasak vagytok.

2022. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

Jajj de lepontoz mindenkit aki megmondja a tuti h ne élősködjetek...


Azt áruld már el h ha neked allítólag van félretett pénzed akkor minek a kukinak kéne apadnak adni???


Huhh??

2022. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Prokopf ***** válasza:
18%
Elváltak a szüleid?
2022. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!