Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Esthet rosszul egy gyereknek...

Esthet rosszul egy gyereknek ha a szülő aztmondja neki, hogy "te kotonszökevény"? A részletek mindegy, de a tisztelet odafelé megvan, vissza pedig nem... Vagy vicces?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 12:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmiképp nem vicces, ha ilyet mondana bármelyik szülőm, életem végéig fájna.
2022. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

A vilagon minden rosszul eshet a gyereknek, nincs rá törvény, hogy min sértődhet meg és min nem. Tehát igen, rosszul eshet neki.

Nekem ez a duma sosem volt vicces, de mondjuk meg se sértődnék rajta. A részletek azért nem artananak

2022. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Családtól függ, mit tekintenek viccesnek.

Én biztos nem viccelnék semmi olyannal, ami ESETLEG bántó lehet bárkinek is. Úgyhogy ezzel sem.

2022. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Azért ha egy veszekedés közben hangzik el akkor elég bántó tud lenni. Szerintem a körülmények és a részletek igen fontosak abban, hogy tudjuk hová helyezni a dolgot.
2022. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

szerintem nagyban fugg attol hogy mennyi idos a gyerek es milyen a kapcsolata a szulokkel. pl en a szuleimmel siman tudnek ilyennel viccelni, mert felnott vagyok, tudom mit jelent ez a kifejezes, tudom hogy viccelnek, es azt is tudom hogy tervezett gyerek voltam


(az mas kerdes hogy en se tartom ezt viccesnek, de apam legtobb viccet se tartom viccesnek, megis tudom hogy o viccnek szanja)

2022. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem normális mostohaanyám szokta mondani az öcsémnek nem is ritkán /ő tényleg lyukas gumiból lett/.

Passzolom, hogy esik neki mivel már egészen kisgyerekként is fura volt, soha nem sírt semmin, nem sértődött meg semmin, bármi miatt leszidták csak mosolygott a bajsza alatt, meg vannak extrémebb érzelemmentes sztorik is de azokat inkább ki sem fejteném… szerintem tökre szochiopata…

Viszont nekem mindig is bántotta a fülem.

2022. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vicces is, meg sértő is. Pont a részletek a lényeg amit te nagyon el akarsz hallgatni.
2022. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem vicces egyáltalán.
2022. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Normális családban el nem tudnám képzelni, hogy ilyesmi elhangozzék....
2022. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én simán. Van olyan a családban, ahol imádják egymás vérét szívni, sosincs sértődés belőle. viszont remekül mulatnak, azokon is akik belepampognak.
2022. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!