Hogy kezeljem anyámat?

Figyelt kérdés

Kénytelen vagyok vele együtt élni addig, amíg nem tudok magamnak egy másik lakást venni, hogy elköltözhessek. Szeretem, de már nagyon sok mindenben találom bosszantónak a dolgait.

Folyamatosan korlátoz.Ha pl főzni akarok, nem engedi. Ha lemosni az ablakot, akkor megmondja az időpontot, mikor szabad. Ha elmegyek például, hogy ügyeket intézzek, rögtön nekem szegezi a kérdést mint egy kis kapitány: Minek megyek? Miért megyek? Hova megyek? Ezt követően, ha úgy gondolja, hogy nekem (szerinte) felesleges találkoznom pl a konzulensemmel, azonnal elkezd lebeszélni. Kikapcsolódni egyáltalán nem járok. Ősszel eltökéltem, hogy ez másképp lesz, változtatok. Most a következő hónapban egy nagyobb rendezvényre készülök, és végre találkozhatok az online megismert barátaimmal is akiktől nagy távolságok választottak el. Látom rajta, hogy nem tetszik neki, a gondolat, hogy ezt meg mertem lépni. Amikor bejelentettem, hogy szállást foglaltam rögtön passzív agresszív módba váltott.

Ha barátkozok akkor a barátaimban lát szálkát. Folyamatosan azt mondja, nem bízhatok senkiben, ne legyek szívélyes, mert nem kapom vissza azt amit adok stb.

Párkapcsolat témájában még most akarom a szárnyaimat bontogatni. Fogalmam sincs, hogy lehetnék valakivel együtt, úgy, hogy ő ne szóljon bele negatívan. Ez miatt is szorongok.

A mártírságától is már a plafonon vagyok. Mindenkit hibáztat, mindenki őt bántja, és mindenki hibás, hogy ő ilyen sorsra jutott.Minden ember gonosz, megbízhatatlan.


Szeretném vele megértetni, hogy felnőtt emberként jogom van önállóan élni. Szeretnék rá hatni, hogy belátóbb legyen.



2022. febr. 22. 19:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
21%
"Hogy kezeljem anyámat?" Csakugy mint a többi elmebeteget vagy társadalomellenes bünözöt! VAGY!!!!!! szakadj le rola!
2022. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanez van nalam. Egy elmebeteg az anyam. Most epp leprostizott mert ferjet akaroj es gyereket.
2022. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%
Ja en huszineves vagyok senki nem jó neki. Senki,az ilyen soha nem hagyja abba, en hamarosan megszakitom vele a kapcsolatot.
2022. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23%
Ja most egy lakast akar venni nekem, de tartsa meg a lakását, inkabb fizetej hitelt negyven évig, minthogy egy ikyen ember vegyen nekem lakast aki prostinak nevez mert csaladot akarij es gyereket.
2022. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
56%

Próbálj külön költözni, hogy ne szólhasson bele az életebe, beszélj vele kevesebbet. Ha nem ért a szép szóból, akkor rázd meg egy kicsit, hogy észhez térjen.

Jó, az utolsó az vicc volt. 😁😁😂😂

2022. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan hogy lenne egy húsz év körüli lánynak önálló, sajat lakasa? Esélyes egy örökölt ingatlanról van szó, ahol bizony az anya haszonelvezo
2022. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23%
Az utolsó sajnos nem vicc.
2022. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
26# nagyonis lehet, sőt, az csak egy lehetőség a sok közül. Mert az apjától is örökölhette, vagy az apja gyermektelen testvérétől, ezerféleképpen lehet 20 évesen lakás anyu haszonélvezete nélkül.
2022. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen sehol nincs írva a kérdésben, hogy az övé lenne az ingatlan, úgyhogy ő el az anyja nyakán.
2022. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
29# volt itt taglalva kié a lakás, nekem a 12-es válaszból az jött le teljesen a kérdezőé, az anyja aki kérdezőtől függ. Aztán lehet, hogy mást jelent és azért tűnt el a kisasszony, mert minden a mamáé és így már ciki őt szabályozgatni.
2022. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!