Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szavaznál csak azèrt másik...

Szavaznál csak azèrt másik pártra mert a kiskorú gyereked arra kèr?

Figyelt kérdés

Pl arra kèrne hogy szavazz a Jobbikra de te az MSZP-re szavaznál.


Mit tennèl? Nemet mondanál vagy belemennèl? Esetleg azt hazudnád neki hogy arra szavazol akit kèrt de a vègèn nem így tennèl?



2022. febr. 26. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
nem
2022. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
:) mi ez már? Nem.
2022. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Naná hogy nem. Arra szavazok akit jónak látok, senki sem mondhatja meg kire adjam a voksomat. És nem, nem hazudnék, fogja fel hogy a szavazat is egy olyan dolog, amibe nem szólhat bele senki. Ha nagykorú lesz, én se fogom agitálni hogy ne arra szavazzál hanem erre. (A jobbikra meg végképp nem szavaznék, bár érdekelne honnan támad az az elvetemült ötlete hogy ezeket támogassa)
2022. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
94%

Egy gyerek döntse el kire add a voksod?

Szerintem jobba ha inkább nem szavazol ennyi ésszel.

2022. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudjunk, de szavazati jogom NEKEM van felnőttként, nem egy taknyos gyereknek. Nem is értem, mire fel merné megmondani a szülőjének, hogy kire szavazzon. Ő is lesz nagykorú, majd akkor eldönti, kinek adja az x-et. Addig semmi köze hozzá.
2022. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 L.. István ***** válasza:
19%
Ugyan már, dehogy :-) Buzulja csak a mobilját, a felnőtt dolgokat hagyja a felnőttekre.
2022. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem véletlenül korhatáros a szavazati jog és csak személyesen gyakorolható (a csaló levélszavazástól most eltekintve).
2022. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy nem. De én se fogok beleszólni abba, hogy ő kire szavazzon, ha eljön az ideje.
2022. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is érdekelte a téma, mint minden felnőtt dolog. Vittem magammal, látta a menetet a regisztrációtól kezdve a fülkéig. A maga kis szintjén megbeszéltük, hogy ez miért van, miért jó, mik a hátrányai, ahigy idősebb lett, az iskolában is foglalkoztak vele, egy ideje meg már egy Youtube videót nem lehet politikai hirdetés nélkül megnézni. Még van pár éve hátra az első szavazatig, de nagyjából ismeri már a nagyobb pártokat, a programjukat, a céljaikat. Véleménye is van, elég határozott. Megbeszéljük, ha kérdése van, de ezen a téren (sem) eröltetjük egymásra a saját nézeteinket.
2022. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Átaludtad az utóbbi éveket? Jobbik és mszp egy brancs. Jóreggelt. Magyarázd el a gyereknek.v
2022. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!