Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyáék elvették...

Mit tegyek ha anyáék elvették a pénzem és nem adják vissza?

Figyelt kérdés
nem akarom a pontos összeget leírni de sokat.és egyszerűen nem értik meg hogy az az enyém volt

2022. febr. 27. 15:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Erstenél 4000Ft évente, számlavezetési és tranzakciós díj nincs.
2022. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

21 Erstés vagyok, most vonták le az éves kártyadíjam, 8200Ft.Eddig 7800 volt.


Van tranzakciós díj, mert csak 2 db kézpénzfelvétel van ingyen egy hónapban.Ha utalásokat is indít valamiért, annak is van díja.

2022. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek 0 forintos számlavezetési díjas számlák is. Nem csak ott, más bankoknál is. Kimondottan diákok számára is.
2022. márc. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a felettem írónak igaza van. Nekem is ilyen diákszámlám van az Erste-nél. Érdemes bemenni 1-1 bankba és utánakérdezni, hogy van e olyan diákszámla náluk, ami minimális költséggel jár. Azaz nincs számlavezetési díj, és havonta 2x ingyenesen vehetsz ki a pénzt esetleg adnak hozzá ingyen/olcsón bankkártyát. Ez utóbbi esetben úgysem fogsz gyakran kivenni pénzt.
2022. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

23 Az oké, hogy a számlavezetés ingyenes.Attól még van kártyadíj és a 2 ingyenes készpénzfelvételen kívül ugyanúgy van díja a készpénzfelvételnek, annak is, ha másik ATM-ből veszel ki pénzt.

Nekem is kifejezetten diákszámlám volt, ami 25 éves kor után kondíciókat változtatott.Ez minden banknál így van.Azóta kell fizetnem csomó más dolog miatt is, de előtte is fizetnem kellett azokért, amit fentebb leírtam.

Amikor 18 évesen megnyitottam a diák számlát ugyanúgy 7800 Ft volt az éves kártyadíj.

2022. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"a 2 ingyenes készpénzfelvételen kívül"

Ennél többre semmi szükség, hiszen egy csomó helyen fizethet bankkártyával.

2022. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26 Az oké.Csupán azt mondom, ha évente tesz rá mondjuk 40 ezret, akkor nem biztos, hogy megéri ezért számlát nyitni.De ő tudja.
2022. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hol milyen diákszámlát nyitott, arra már nem emlékszem, hogy a számlanyitásért kellett-e fizetnem, de a diák bankkártyát és a számlavezetést is teljesen ingyen kaptam meg, és használom azóta is. Most, hogy tanulás mellett már dolgozom is, még nem emlékszem, hogy lett volna szükségemarra, hogy a havi 2 ingyenes pénzfelvételen felül pénzt vegyek fel, mert 99%-ban mindent kártyával fizetek. Szóval ha diákként ennyit fizettek a banknak, akkor valamit nem jól intéztetek...
2022. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
28 Ki mit nem intéz jól? Hogy ki kell fizetni az éves kártyadíjat a diákszámlásoknak is?Te miről beszélsz?
2022. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!