Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért mérges rám minden...

Apám miért mérges rám minden csipp-csupp dolog miatt is? Hazajön rögtön ordibálni kezd velem, hogy biztos megint egyest kaptam és még csak akkor sem hiszi el, hogy nem ha látja a négyest vagy a hármast. Meg rádásul Mindenért káromkodva beszél velem.

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 14:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Javítva: Hogyha látja hogy négyest hoztam pl, akkor sem hiszi el, hogy tanultam és ordibál, hogy egy senkiházi vagyok....
2021. nov. 30. 14:27
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert egy idegbeteg állat.


Anyád hol van? Ő mit szól ehhez? Biztos nem csak veled bánik ilyen minősíthetetlenül.

2021. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Anyámmal is így bánik.
2021. nov. 30. 14:40
 4/22 A kérdező kommentje:
Eltűri....
2021. nov. 30. 14:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam nagyon jó tanuló, de ami érdekelt, azt nagyon jól megtanultam.

Apám általában azzal növelte az önbizalmamat, ha jó jegyet hoztam, hogy "biztos puskáztál", "egyszeri alkalom", "megszántak". Mindezt a legnagyobb undorral. Ja azért volt rám dühös, mert nem azt a szakot választottam gimnáziumban, amit ő kinézett. Ha nem a suli miatt kötött belém, akkor ott volt a külsőm, hogyan eszek, hogyan fogom a villát, és még sorolhatnám. Ő az apjától tanulta ezeket.

Anyám párszor kiállt értünk, de általában semmit nem ért.

Volt még más is, nálatok gondolom van más is még.

Mondanom sem kell öcsém és én is szorongós, depresszív emberek lettünk.

2021. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, valószínű apáddal is így bántak, de ez nem menti fel.
2021. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Apáddal is így bántak vagy más olyan sérelem érte, ami miatt - éretlenül, gyerekesen - máson veri el a port. Ez nem menti fel. Az, hogy ez az ok micsoda, nem tudni, és csak úgy lehetne megtudni, ha nagyon komoly elbeszélgetésre kerülne sor. Ezen kérdések finom feszegetésére apád agresszívan reagálna. Csak akkor lesz majd erre esély, amikor már külön élsz, saját keresetből vagy ha nagyon rád szorul valamiért. Sajnos addig ez így marad.
2021. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Apádnak vagy valóságosan, vagy jelképesen kicsi a p.cse, és folyamat sz.rul ézi magát ettől, és nem akarja, hogy az ő nyomorult érzései mellett bárki is jól érezze magát. Ha másokkal is ilyen, egyszer majd jól megveri valaki.
2021. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
15%
Mondj el egy imát érte, vagy többet. Légy vele kedvesebb, hogyha szereted őt. Mond neki a szemébe, hogy pl: légyszi ne ordibalj, én szépen beszélek veled stb.
2021. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Imat.... öcsém ha működne nem lenne egy szar cdalad sem...
2021. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!