Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellem anyám viselkedését,...

Szégyellem anyám viselkedését, leég a bőr a pofámról?

Figyelt kérdés
Anyám 65 éves és egy 40 éves faszi után kajtat, aki le se szarja, egyszer volt köztük valami, de a pasi családos 4 gyereke van anyám meg hívogatja, írogat neki, a pasi kb sosem válaszol. A legkisebb gyereke egy újszülött kb 1-2 hónapos lehet. Anyámra mikor rá lett bízva az unokája, a testvérem gyereke akkor sem figyelt rá hanem a pasit nézegette, én figyeltem a gyerekre. Mondtam neki, hogy rohadtul undorító és szánalmas amit csinál, erre az volt a válasz hogy ennyi neki is megjár. Minden 2 évben kinéz magának valami 35-40 körüli faszit, aki le se szarja, és halálosan plátói szerelembe esik velük. Sírdogál depressziós minden baja van, nem lehet vele beszélni. Én szégyellem magam helyette de már rohadtul
2022. márc. 16. 13:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez kezdődő demencia.
2022. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát, vannak ilyenek. Az egyik szomszédom 65, de egy időben (50-55 volt talán akkor) kísérgette a fiát buliba is mert ő is fiatal még..

Vannak akik nem akarják észre venni hogy megöregedtek.

2022. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fognak tetszeni sosem a 40 feletti fèrfiak, de üldözni sem fogom a fiatalabbak. Neten biztos találna fiatalabb fèrfit, persze csak szexre, normális kapcsolatra nem nagyon van esèlye szegènynek.
2022. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
*fiatalabbakat
2022. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet hogy kapuzárási pánikja van? Nem tudja elfogadni hogy megöregedett, a nyugdíj és az unoka csak rátett egy lapáttal, ezért kajtat fiatal palik után.
2022. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Ezt csinálja kb 15 éve…
2022. márc. 16. 17:27
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért a társadalmi nyomás is ott van amikor azt csináljuk amit egy korunkhoz illőnek KELL csinálnia. 50 évesen már nem szabad eljárni társaságba, bulizni...persze nem tinikkel ahogy előttem írta valaki, de simán lehet. Fiatalabb barátot találni Hollywood-ban pl normális. De szerintem ez érdek kapcsolatok, csak a pénzről szól, vagy állampolgárságról külföldiek esetében. Ha a nő sokkal idősebb az nekem mindig gyanús. Mondjuk ők tudják, amíg másokat nem bántanak vele egymást se addig nincs nagyon rossz véleményem.

De onnantól kezdve gáz amikortol kéretlenül nyomul, és ha házas családos emberre az valóban gáz.

2022. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Pszichologus kene neki, ha ez nem egy kamukerdes.


Megragadt 50 alatt, azert nem akar idosebb pasikkal lenni, mert fejben o is max. 50 es akkor 40-es ferfi illik hozza.


Vagy valami mentalis baja van, hogy nem birja elfogadni a korat vagy tenyleg kezdodo demencia.


Esetleg at lehetne vezetni ezt az energiat masba, pl. testedzes, hobbik, szepsegapolas vagy valami.

2022. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

15-ös 14-es vagyok. Nem olvastam el az elozmenyeket csak a kerdest es a kifejtest. Nem tortent anyukaddal valami mielott ez volt? Azt irtad 15 éve csinalja ezt hogy elerhetetlen pasikba lesz szerelmes. Elotte mi volt. Mi valtotta ki ezt?


Ha elfogadsz egy jo tanacsot ne ajanlgass neki senkit. Plane olyat ne aki nem is tetszik neki.


Elso korben ebbol a fuggosegbol kellene kigyogyulnia anyukadnak. Nem lehet hogy kapuzarasija van?


De egy valami biztos 15 eve 55 eves volt akkor lehetett kapuzarasia plane ha ezt valami kivaltotta. Edesapaddal mi van? Elvaltak vagy elhunyt? Valami hiany vagy nehez dolog valthatta ezt ki 15 eve. Azt kene megfejtened hogy mi es igy konnyebb is lenne neki segitened. Meg egy kerdes van valamilyen fuzikalis betegsege amitol idrges lehet? Pl. Anyagcsere zavar, vagy vese problema?

2022. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

* fizikalis


Amugy a tobbi valaszodat olvasva az tenyleg kellemetlen es veszelyes is ha rabizzak unokajat es nem vigyaz ra.


De szerintem neki most nagyobb szuksege lenne segitsegre. Az idegesseg is lehet attol is hogy valamilyen fizikalis betegseg kivaltja.

2022. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!