Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellem anyám viselkedését,...

Szégyellem anyám viselkedését, leég a bőr a pofámról?

Figyelt kérdés
Anyám 65 éves és egy 40 éves faszi után kajtat, aki le se szarja, egyszer volt köztük valami, de a pasi családos 4 gyereke van anyám meg hívogatja, írogat neki, a pasi kb sosem válaszol. A legkisebb gyereke egy újszülött kb 1-2 hónapos lehet. Anyámra mikor rá lett bízva az unokája, a testvérem gyereke akkor sem figyelt rá hanem a pasit nézegette, én figyeltem a gyerekre. Mondtam neki, hogy rohadtul undorító és szánalmas amit csinál, erre az volt a válasz hogy ennyi neki is megjár. Minden 2 évben kinéz magának valami 35-40 körüli faszit, aki le se szarja, és halálosan plátói szerelembe esik velük. Sírdogál depressziós minden baja van, nem lehet vele beszélni. Én szégyellem magam helyette de már rohadtul
2022. márc. 16. 13:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Valóban túlzásba viszi. De én azért sajnálom is. Nyilván vágyna a szeretetre, törődésre. Csak kár, hogy mindig ilyeneket választ, akiknél semmi esélye.
2022. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy korban hozzà illővel kezdjen de az nem kell neki, úgy csinál mint egy megkergült 15 éves
2022. márc. 16. 13:35
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Ne szégyelld, van ilyen is.
2022. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha te elkezded őt cikizni, szemrehányást tenni, akkor avval csak még 1 lapáttal ráteszel a nyomorúságára.

Mindannyian tudjuk hogy a szerelmet nem lehet gátolni.


Inkább olyanon töprengj hogy hogyan ábrándulna ki a hapsiból.

2022. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Mert te csak és kizárólag olyanok iránt érdeklődtél és fogsz érdeklődni, akik tökéletesek és akik viszonozzak az érzelmeidet? Ja, nyilván nem.
2022. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

De hol / hogy nézegeti a pasit, amikor az unokájára vigyáz?


Szerintem mesélhetnél neki arról, hogy lehet különböző helyeken társat keresni és mindenképpen egy független férfit válasszon, aki viszonozza majd az érzéseit és hogy az milyen jó lesz.

2022. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát pedig ez tényleg nagyon gáz, bocsi...
2022. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%
Férfiak közül is jópáran ezt teszik :)
2022. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%

Kedves előzőek. Miért a kérdezőt szidjátok, hogy ő bezzeg tökéletes e?

A kérdező anyja 65 éves nyugdíjas és ahelyett, hogy egy korban megfelelő embert választana/keresne, aki ráadásul nem házas és nincsenek gyerekei, ő 40-es családapák iránt táplál plátói szerelmet és zaklatja is őket! Ráadásul nem az első esete.

Ennek semmi köze a kérdezőhöz, tök mindegy, hogy hány kapcsolata volt, vagy milyenek (bár kérdése alapján biztos nem házas emberekkel kezdett) ne legyetek analfabéták.

Az anyja igenis lelkibeteg, ez az egyik dolog. Ami oké, sajnálni való. De erre a megoldás egy rendes férfi, vagy hobbi, család, barátok stb.

Ezt igenis lehet TUDATOSAN kontrollálni, hogy nem kajtatok, nem írok rá stb. Kb mindenkinek tetszett már családos pasi/nő, csak a többség ezt itt le is zárja, mert van bennük tartás.

Kérdező, sajnálom hogy ilyen anyád van, de nincs mit tenni, csak nem beleszólni, nem idegelni magad rajta és előbb utóbb elköltözni, vagy ha már el vagy, akkor csak nagyon ritkán beszálni vele.

2022. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Apám(55) hasonló, csak ő mindent elnéz és fizet a 33 éves nőjének, csak, hogy vele legyen. Én minimalizáltam a kapcsolatot velük. Szánalmas nagyon.
2022. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!