Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellem anyám viselkedését,...

Szégyellem anyám viselkedését, leég a bőr a pofámról?

Figyelt kérdés
Anyám 65 éves és egy 40 éves faszi után kajtat, aki le se szarja, egyszer volt köztük valami, de a pasi családos 4 gyereke van anyám meg hívogatja, írogat neki, a pasi kb sosem válaszol. A legkisebb gyereke egy újszülött kb 1-2 hónapos lehet. Anyámra mikor rá lett bízva az unokája, a testvérem gyereke akkor sem figyelt rá hanem a pasit nézegette, én figyeltem a gyerekre. Mondtam neki, hogy rohadtul undorító és szánalmas amit csinál, erre az volt a válasz hogy ennyi neki is megjár. Minden 2 évben kinéz magának valami 35-40 körüli faszit, aki le se szarja, és halálosan plátói szerelembe esik velük. Sírdogál depressziós minden baja van, nem lehet vele beszélni. Én szégyellem magam helyette de már rohadtul
2022. márc. 16. 13:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, itt a válasz : [link]
2022. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

9es , köszönöm.


Az engem nem is érdekelne ha összejönne egy nála fiatalabb pasival, de ő házas férfiakat kerget, akik le se szarják, szerintem ez a pasi le is tiltotta a számát, mert anyám mindíg azt mondja, hogy foglaltat jelez ha hívja.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem érne meg annyit egy férfi, hogy egy másik nőt bántsak és a gyerekeik miattam éljenek elvált szülők gyerekeként. Istenem most született gyermeke,1 vagy 2 hónapos lehet a kicsi. Esküszöm a gyomrom felfordul anyámtól, plusz a faszi nem is viszonozza, gondolom 1x megcsinálta mert anyám zaklatta, aztán annyi volt… anyám meg már bele van szerelmesedve. Semmi tartás nincs benne. Hívogatja, írogat neki. Ha a pasi nem válaszol akkor ír neki, hogy miért nem, meg felhívja bömbölve.

Legszívesebben adnék neki egy pofont ha nem az anyám lenne.

2022. márc. 16. 14:28
 13/35 A kérdező kommentje:
Én soha nem kezdtem házas emberrel, de ha meg is tetszene egy ilyen férfi akkor magamban lezárnám és nem lépnék a tettek mezejére.
2022. márc. 16. 14:30
 14/35 anonim ***** válasza:
24%

Oh az semmi en olyat lattam hogy 70 vagy 80 eves mamikanak 20-as parja volt es nagy volt a love. De annyira hogy a mamika csaladja is elfogadta es orult az anyukajuk boldogsaganak. Nem magyarok voltak.


De pl. Sztarok kozott is van. Nezd meg Sarah Paulson-t es Holland Taylort. 32 év korkulonbseg es naluk duplan egne a pofid mivel mindketto no. De lehetne sorolni pasi no felallast is ahol nagy korkulonbsegek vannak. A 10-en x vagy 17 nem nagy ennek tukreben. Pl. Hugh Jackmann parja es kozte is 13 ev van a no javara. A no idosebb.


De tobb sztarnak is van nagy korkulonbseges parja.


Az hogy csak platoi anyukad reszerol az nem ciki. Az problema hogy ha hajtja es keresi es nem veszi eszre hogy nem erdekli az illetot.


Nos nezd meg a sztarok szerelmes rajongoit ok hajukat razva sikoltoznak ha a kozelebe kerulnek egy ilyen kedvenc sztarnak. Szerintem ez onmaga iranyaba ciki mert az a sztar is ugyanugy ember.


Szerintem ne legyel szigoru anyukaddal es ne egjen a kepedrol a bőr. Inkabb csak jelezd hogy annak az embernek csaladja van most szuletett gyereke, de amugy szep dolog a platoi szerelem gyakran motivalo az élet más területein. Fantazialhat rola, de ne ez toltse ki az idejet ha egy pici unokara kell vigyaznia es onmagaval se csesszen ki. Elobb utobb kinovi ne aggodj. Ha nem akkor finoman valahogy tudtara kell adni hogy a pasi nem akar tole semmit. De amugy abba nincs semmi ha valaki plátóilag fantáziál a masikrol de tudja hogy ebbol ugyse lenne semmi. Szerintem tobb iro, producer koszonhet nagyobb regenyeket filmeket platoi szerelemnek is. 25 év korkulonbsegu sztarparok is vannak amugy. Itt nem ez a problema hanem az hogy egy hazas emberrol van szo. Akit nem erdekel az anyukad ez a nagy problema. Es akinek most szuletett az x-edik gyereke.


Ez a baj, hogy sajat magat kinozza. Inkabb probalj neki segiteni tapintatosan de ne egjen a pofidrol a bőr.

2022. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy kb 2-3 évente szerelembe esik valami 40es elérhetetelen pasival. A pasi észre sem veszi de anyám úgy éli meg mintha az élete párja lenne.

Mindenkivel ordibál, nem lehet programot szervezni mert ő most nem ér rá( pl a városban ahol élünk beül egy napra a kávézóba a pasi lakása mellett ami van, hogy hátha kilép az ajtón és akkor meg tudja nézni magának). Az unokát leszarja, idegbeteg, hogy miért kell vele foglalkoznia, csapkod, sírdogál, hisztizik. Elmegyünk valahova és elkezd sírni, mert eszébe jut a faszi. De úgy hogy nincs is köztük semmi.

Elhagyja a szemüvegét, a telefonját, leissza a ruháját, nem lehet felhívni telefonon ha a pasi a közelben van.

Engem is volt hogy elküldött a bánatba mert hívtam amikor a pasit leste, hogy nem ér most rá.

Volt ez előtt a pasi előtt egy másik plátói szerelme aki olaszországban dolgozott nyaranta. Mit gondoltok hova ment anyám nyaralni? Oda! És felhívta hogy találkozzanak. A pasi meg nem akart bunkó lenni meghívta egy kávéra aztán ment vissza dolgozni.

Hányingerem van hogy hogy tud valaki ilyen erőszakos hülye lenni.

Beszéltem már vele 100x erről de nem érti meg.

2022. márc. 16. 15:22
 16/35 anonim ***** válasza:
48%

Az egészben tényleg az a durva,hogy ezzel családokat rombolhat szét. Egyszer fogna ki egy olyan feleséget,aki elküldené melegebb éghajlatra,hogy észre vegye magát.

Mondjuk ezt te is megcsinálhatod! Írj neki a nő nevében,hogy aljas dolog amit csinál,és állítsa le magát! Talán akkor vissza vesz.

2022. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
33%
Tehát a konkrét probléma az, hogy nem akar az unokája vigyazni...
2022. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

Na de hol találja ezeket a pasikat?

Random idegenek nem lehetnek, ha a számukat is tudja, lakcímüket stb. Valami csak volt. Nekem a munkatársaim se tudják a pontos címem, telószámom. Az ember ezeket nem adja ki minden jöttmentnek.


Lehet ismerkedtek, egyszer megdugták majd le akarták koptatni. Pehet nem tudsz te mindent.

Amúgy meg ha ennyire akar valakit magának, badoozzon vagy valami. Úgyse fog leállni.

Hátha a netes, nagyobb választékból találna valakit hosszabb távra.

2022. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Anyám dolgozik nyugdíj mellett és ott szúrja ki ezeket az áldozatokat.

Én egyszer felregisztráltam egy társkeresőre de az nem tetszett neki mert mindenki öreg volt számára…

Szerinte a normális felállás az az, hogy 65 éves nő 35-45es pasikkal.

2022. márc. 16. 15:32
 20/35 A kérdező kommentje:

Van egy szomszédja egy 70 körüli úr, de amúgy nagyon jól tartja magát, külföldről kap nyugdíjat, van pénze, jól szituált, tanult.

Anyámhoz át szokott menni, visz egy üveg bort hogy igyák meg, vagy hogy nézzenek meg egy filmet, menjenek el kirándulni.

Próbáltam rábeszélni erre a bácsira, de nem kell neki mert hogy öreg és nem tetszik neki…

2022. márc. 16. 15:35
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!