Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyellem anyám viselkedését,...

Szégyellem anyám viselkedését, leég a bőr a pofámról?

Figyelt kérdés
Anyám 65 éves és egy 40 éves faszi után kajtat, aki le se szarja, egyszer volt köztük valami, de a pasi családos 4 gyereke van anyám meg hívogatja, írogat neki, a pasi kb sosem válaszol. A legkisebb gyereke egy újszülött kb 1-2 hónapos lehet. Anyámra mikor rá lett bízva az unokája, a testvérem gyereke akkor sem figyelt rá hanem a pasit nézegette, én figyeltem a gyerekre. Mondtam neki, hogy rohadtul undorító és szánalmas amit csinál, erre az volt a válasz hogy ennyi neki is megjár. Minden 2 évben kinéz magának valami 35-40 körüli faszit, aki le se szarja, és halálosan plátói szerelembe esik velük. Sírdogál depressziós minden baja van, nem lehet vele beszélni. Én szégyellem magam helyette de már rohadtul
2022. márc. 16. 13:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Idegen férfiakat zaklat, ez pszichózis, betegség. Normális ember ilyet nem tesz.
2022. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
92%
Tudat alatt nem akar kapcsolatot,azért választ minding elérhetetlen pasikat. Mi torrent 15 éve? Elhagyták? Milyen trauma érte?
2022. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
De amugy teljesen egyetertek a tobbiekkel hogy igy az elozmenyeket is olvasva igy mar megertem es tenyleg necces. Anyukad tulajdonkeppen visszautasitottak es ennek ellenere zaklatja a hazas pasit. Probald meg kideriteni mi valtozott benne 15 evvel ezelott. Illetve fizikalis betegsegeket sem kene kizarni. Pl. Mellekvese problema, adrenalin szint is okozhat viselkedesbeli valtozast.
2022. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ja bocsanat 15 éve 50 éves volt. Elirtam. Javitva.
2022. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha 15 éve iylen akkor egyszerűen ilyen ember.
2022. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!