Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nem normális az, hogy anyám akárhányszor meglát véletlenül ruha nélkül megjegyzi, hogy milyen csúnya a nemi szervem csupaszon?

21 éves lány vagyok



2022. márc. 19. 11:40
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam zavarni ha éppen fürdik vagy öltözik
2022. márc. 19. 14:19
 32/45 anonim ***** válasza:
98%
Akkor legközelebb mielőtt fürdeni készülsz, kérdezd meg tőle hogy kell-e neki valami a fürdőszobából, és problem solved.
2022. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
96%
Neki semmi dolga a te nemiszerveddel, ne szólogasson be, nem neki borotválod vagy épp hagyod szőrösen. Ahogy valaki írta, ilyenkor piríts neki vissza és mond meg hogy hát tőle örökölted. Vagy visszakérdezhetsz, hogy mit számít pont neki, hogy te épp hogy nézel ki odalent?
2022. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező,azt írtad be volt zárva. Ha be van zárva egy ajtó akkor érdekesen megy be valaki. Az h be volt csukva nem egyenlő azzal H be van zárva. Össze vissza írsz
2022. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
91%
34-es, vannak, akik a két szót ugyanúgy használják. Én pl csak a zárni szót használom, és mindenki rájön szövegkörnyezetből, hogy mi a helyzet.
2022. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
93%
Én bunkó vagyok, tehát simán hátat fordítanék neki, hogy tessék akkor bámuld a csupasz seggem, ha már hívatlanul bejöttél.
2022. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne ebbe kössünk már bele hogy "be van csukva" vagy "be van zárva". Valahol így mondják, valahol úgy. Nem kell túl ragozni. A lényege a sztorinak még mindig az, hogy anyuka ráront a lányára amikor 130% hogy pucér aztán kritizálja az olyan testrészét, ami főleg nem rá tartozik.
2022. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
19%
Meztelenkedős család, uj felvonás?
2022. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyunk meztelenkedős család, mutogatni se szoktuk magunkat

Igen én ugyan arra használom, írtam is, hogy sajnálom, ha rosszul írtam, de köszönöm azoknak akik normális választ adtak

2022. márc. 19. 21:38
 40/45 anonim ***** válasza:
96%

A te helyedben keresnek valami nehez targyat, de adott esetben egy szek/felmoso is megteszi, a kilincs ala az ajtonak ferden neki tamasztva “bezarnam” az ajtot, ahanyszor furodni mennek.

Ha rakerdezne anyad, miert zarkoztal be, siman megmondod neki, hogy eleged lett abbol, hogy kopogas nelkul radnyit, majd kritizal.

2022. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!