Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert van az hogy anyukám...

Miert van az hogy anyukám rajtam vezeti le allandoan a stresszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit hosszú lesz. Egyedül élünk anyukámmal, a hugommal. Megvan mindenünk, tényleg, nem kell(ett) soha nelkuloznunk. Viszont, mostanában allandoan veszekszunk, mindig rajtam veheti le a stresszt, és mindig velem van a hiba, a baj. O sose hibás és sose kér bocsánatot tőlem, tőlünk. Ha én visszaszolok en vagyok a pofatlan gyerek. Az egy dolog hogy sose szabad(ott) hibáznunk, de mostanában borzasztoan megromlott a kapcsolatunk. Eddig olyan jo kapcsolatban voltunk hogy o volt q legjobb barátnőm, most meg már azt se mondom el neki, hogy mivan velem igazanol mert mindig én vagyok a hibás, és megsertodik hogyha én nem kérek tőle bocsánatot. Annyira szomorú vagyok, hogy ilyen lett a kapcsolatunk, hogy mindig sírni támad kedvem ha bele gondolok. Tanácstalan vagyok, azt se tudom mit tegyek

2022. márc. 19. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Es allandoan azzal jön, hogy amíg az ő kenyeret eszem azt csinálok amit akarok, mikor sose éltem vissza azzal hogy fizet nekem mindent, sőt mindig elmondja hogy mire másra költene a pénzét ha nem a gyerekeire. Neki elég rossz a kapcsolata az anyukajaval és a noverevel, én nem akarok olyan kapcsolatot vele idősebb koromra
2022. márc. 19. 20:17
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem történt anyukád életében valami, ami miatt most ilyen stresszes? Nálunk egyébként is ilyen volt anya mindig, szeret a legtöbb anya a kamasz gyereke feje felett ítélkezni, megmondani mit hogy, stb. De ha nálatok eddig normális volt, akkor furcsa. Biztos te nem vagy semmiben hibás? Kérdezd meg esetleg, hogy mi baja van, történt-e valami, segíts neki többször.
2022. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszi, nem tudok róla. De biztos én se beszélek vele mindig szépen, nekem is van rossz napom amikor ninvs kedvem semmihez és akkor ingerultebb vagyok én is.


Próbáltam vele beszélni, nagyon jó anyanak tartom azért is félek, hogy eltavolodok tőle

2022. márc. 19. 20:28
 4/12 anonim válasza:
38%
Szia ne szólj hozzá vedd levegőnek én is így szoktam aztán jön oda nyalnizni
2022. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert te vagy ott. Apammal evek ota ez megy. A regihez kepest gyotrelmesen megromlottak a dolgok a kolcsonos, toretlen szeretet ellenere. O meg engem lat "hibasnak". Mondtam is neki anno, rajtam vezeti le a feszultseget, velem kiabal, de o elutasitotta ezt. Mind maig, amikor velem baxakszik, unott arccal nezek, csondben bologatok neha, es varom, hogy a vegere erjen, aztan mar miota azzal is zarja, hogy mennyire belexarok az egeszbe. Erdekes, rajta kivul mindenki elegedett velem, es egy pohar veletlen eltorese csak egy pohar veletlen eltorese, neki mely tragedia az odafigyeles hianyarol, ami mara vilagi problemava nott ki. Evek ota megy ez, mar nem erdekel. Zavarni zavar, persze, de mar rajottem, hogy o ilyen, ilyen marad, ha a fejem tetejere allok akkor is. Ha szerinte belexarok, am legyen, higgye ezt, o idegeskedik minden letezo baromsagon, es elvarna tolem is, de nem fogja megkapni.
2022. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert szar szülő, nem bírja felfogni, hogy talán nem a gyereken kéne levezetni, hogy senki se bassza meg.
2022. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

#6: Így van.

Kérdező! Amyádnak munkahyi stressze van, vagy menopauza vagy baszatlan vagy más ilyesmi. Te vagy kéznél, nem függ tőled, emiatt vagy boxzsák.

2022. márc. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: lehet, hogy halálra stresszelik, idegesítik a munkahelyén vagy bármi és otthon ezért válik ilyenné. Ez nem Neked vagy a környezetnek szól, nagyon sok ember vezeti így le az indulatait.

Velem is történt sokszor olyan, hogy például valaki konfliktusba került egy másik emberrel, durván összevesztek. Utána én valamit kérdeztem az illetőtől, teljes hangerővel rám ordított, pedig én a konfliktustól független voltam.

2022. márc. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok kedves kérdező :( Anyám az álló fába is beleköt SZÓ SZERINT MINDEN NAP. Van amikor már nem tudja mibe kössön bele ezért kreál valami ilyen szitut vagy “hirtelen” eszébe jutnak régi (volt úgy 10 éves) dolgok.
2022. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Hány éves anyukád, kérdező? Az enyém mindig hasonló volt, mert apámtól tartott, így csak rajtam tudta a stresszt levezetni de igazán akkor durvult be, amikor elkezdődött nála a klimax. Akkor már a tányérok is repültek, olyan indokokkal, hogy ő teregetni akart és erre esik az eső (természetesen ez az én hibám volt).
2022. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!