Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki visszaköltözni a...

Nagyon ciki visszaköltözni a szülõkhöz 27 évesen pusztán azért, mert szakítottam a párommal és társaságra vágyom?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül lakni, mert az nagyon magányos érzés. Idegennel nem akarok, minden barátom kapcsolatban él.

Önálló vagyok és annyit keresek, mint õk együtt, de jó lenne szólni valakihez este


2022. márc. 30. 09:58
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
90%

Miért lenne ciki? Mert XY azt mondta neked, hogy az? Vagy miért?


Szerintem az lenne a ciki, ha mások véleménye miatt te nem azt a megoldást választanád, ami neked jó.

2022. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne ciki? Szerintem inkább szánalmas...Bocs. Véleményt kérdeztél, és nem bántásból mondom, hanem mert így gondolom. 27 évesen azért hazaköltözni, hogy esténként majd anyuciék szórakoztassanak? Nekem ez inkább egyenes út a besavanyodásba. Nekik vajon erről milyen elképzeléseik vannak? Pár napot ott tölteni, és lelkizni megint más, mint felszámolni az önállóságot, és becuccolni újra a gyerekszobába, gyerekszerepbe visszaminősülni. Mert nem felnőtt lakótárs leszel, abban biztos lehetsz, hanem gyerek. Inkább egy pszichológusba ruházz be, ha Te az önálló életvitelt a magánnyal társítod, és mindenáron rávarrnád magad valakire, és végső esetnek csak a szüleidet látod alkalmasnak erre.
2022. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de én a helyedben nem költöznék vissza! - Másodszor már nem fogsz tudni elmenni. Idősödnek, egyre több mindenben segítségre lesz szükségük, akkor dobbantasz majd újra???

Meg kell tanulni egyedül is jól érezned magadnak a bőrödben. Ettől még beszélhetsz velük naponta, hazamehetsz hétvégente, akár beugorhatsz hét közben is, ha közel laktok, de a függetlenségemet ne adnám fel a helyedben.

De persze ez téged ne befolyásoljon, ez csak egy magánvélemény, ha ti úgy gondoljátok, hogy nektek az a legjobb, ha hazaköltözöl, akkor tedd azt! Senkinek semmi köze hozzá!

2022. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
11%
A leirtak alapján ez nem egy pár hetes-honapos otthonlet lenne, hanem addig maradnal, amíg új párod nem lesz. Aztán ha az se jön össze, újra vissza koltoznel.... Nem, nem vagy önálló. Azt mondjuk nem értem miért kellett kihangsuylozni, hogy annyit keresel, mint ők ketten egyutt
2022. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha beleadsz a költségeikbe és nem tartatod el magad, akkor miért lenne ciki? Sokan sajnos még kereset nélkül is otthon laknak ennyi idősen.
2022. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem az, főleg hogy ez igazából csak rád és a családodra tartozik, ha nektek jó, akkor nincs vele semmi baj, másnak nincs hozzá köze.
2022. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
Amikor elváltam nekem és a szüleimnek teljesen természetes volt, hogy hazamegyek. Ez a tény semmiben nem befolyásolta a további partnerkapcsolataimat. Olyannyira nem, hogy 3 év múlva új házasságot kötöttem, 2 gyerekünk született. Ők még kicsik, de soha, semmi akadálya nem lesz, hogy amikor szükségét érzik valamiért, bármikor, bármennyi időre hazajöjjenek. Legyenek 30 évesek, vagy 60.
2022. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a mentalitásukon múlik.


Nálunk nem lett volna oké, mert 27 évesen is gyerekként kezeltek - még most 33 évesen is -, amit nem igazán tűrök túl hosszú ideig. :)

2022. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%
szerintem igen.
2022. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Egytől egyig mindenki indoka őrültség volt, akik nemet mondtak.
ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!