Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki visszaköltözni a...

Nagyon ciki visszaköltözni a szülõkhöz 27 évesen pusztán azért, mert szakítottam a párommal és társaságra vágyom?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül lakni, mert az nagyon magányos érzés. Idegennel nem akarok, minden barátom kapcsolatban él.

Önálló vagyok és annyit keresek, mint õk együtt, de jó lenne szólni valakihez este


2022. márc. 30. 09:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szereném “feldolgozni” a szakítást
2022. márc. 30. 10:33
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Helyes, tedd azt! 🙂 Sok sikert!
2022. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
Én nem költöztem haza, igaz kicsit idősebb vagyok nálad (38). Továbbá szeretem a szüleimet, de nem tudnék velük együtt élni. Na meg milyen esélyeim lennének közel 40 éves, de még a szüleivel élő férfiként a párkeresésben? De meg tudlak érteni, nem túl jó érzés munka után az üres lakásba hazaérni. A barátok többsége pedig már családos, így ők nem érnek már rá. Most próbálok minél több programot kitalálni magamnak, ahol van esély ismerkedni. Neked azt javaslom, tedd azt, ami neked a legjobb, ne hagyd magad befolyásolni. Ha haza szeretnél költözni, akkor költözz. Biztosan lesz aki szerint ciki, de ezzel ne foglalkozz. A lényeg, hogy jól érezd magad.
2022. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Szakítás után tényleg jó, ha van melletted valaki, aki elvonja a figyelmed, beszélget veled, amíg kihevered a szakítást. Esetleg az nem lehet, hogy egy-két hónapra odaköltözöl, és aztán amikor már jobban vagy, visszaköltözöl a lakásodba/albérletedbe? Addigra lehet, hogy kicsit bele is fáradsz a szüleidhez való alkalmazkodásba, főleg, ha régóta nem éltetek együtt.
2022. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem ciki, de én nem költöznék haza.
2022. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Ők mit szólnának hozzá? Van hely naluk? Valtoztatniuk kellene miattad a napirendjukon?
2022. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%
Szülői szempontból nem ciki. De párnak nem akarnék olyat, aki ennyire nem tud egyedül lenni.
2022. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
39 éves férfiként ciki a szülővel lakni, és a szülő mellett épitkezni férfiként?
2022. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem ciki! Bárcsak én is akármikor visszamehetnék a szülői házba! Csak nekem sosem volt olyan.

Remélem, jó a kapcsolatod a szüleiddel.

2022. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha be segítesz nekik anyagilag,akkor lehet róla szó. Bár ilyenkor már örülnek a szülők hogy végre egyedül vannak ennyi év után.
2022. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!