Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy megengedje azt, hogy ne menjek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem az osztálytársaimat, ezért nem szeretnék menni.

2022. márc. 30. 10:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

csak 1 napos, de ez éppen elég ahhoz, hogy belehaljak az unalomba

sajnos nem túl megértő, és nem szándékozom javítani a viszonyomat a többiekkel, erre egy kirándulás egyébként sem alkalmas

2022. márc. 30. 14:11
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
9#vagyok.... akkor sporolj egy kis pènzt (nem tudom a korod) doki, ès van egy szabadnapod....
2022. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Elmséz dokihoz azelőtti nap valamivel,a ztán igazolja.
2022. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
22%
Anyukád mit mond, miért menj? Lehet, hogy igaza van, nem? Érdemes meggondolni. Nem hinném, hogy rosszat akar neked. Vagy annyira rossz a viszonyotok, hogy tényleg ezt feltételezed róla?
2022. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

"Lehet, hogy igaza van, nem?"


Nem, hidd el. Ha csak fél éve is ismerné az osztálytársait, már az is elég idő arra, hogy tudja, hogy ez nem működik.

Egyik barátnőm konkrétan osztályt váltott 9.-ben, annyira pletykálós plázacica osztálytársai voltak.

Nekem meg legutóbb kb 4.-ben volt olyan barátom, aki osztálytársam is volt.

2022. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is volt, és apa nem hitte el, hogy miért nem akarok menni a piás, szexelős, nagypfájú osztálytársnőkkel - akik mellesleg utáltak, mert én nem olyan voltam, mint ők.


Bele telt jónéhány körömbe, mire megértettem vele.

2022. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a tanàr felhivja anyudat, hogy merre vagy, akkor bukta... ès az okozhat egy kis problèmàt, feszültsèget....
2022. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

"Lehet, hogy igaza van, nem?"


"anonim ***** válasza:

Nem, hidd el."


Te azt honnan tudhatnád, hogy a kérdezőéknél mi a helyzet?

2022. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
mosogass el helyette 3 napig, de vigyázz, mert rákap, és mostr még neked a tanulás a dolgod és nem a munka /házimunka, vagy bármilyen jellegű. tehát szal pl ha alapból nem szoktál mosogatni, ezt pl felajánlhatod.
2022. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Na mi volt?
2022. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!