Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum azt hiszi hogy transznem...

Anyum azt hiszi hogy transznemű vagyok, pedig nem is?

Figyelt kérdés
Anyum észrevette hogy fiúsan öltözködök, és viselkedek és tett némi megjegyzést, amiből kiderült hogy transzneműnek hisz. Nem vagyok transznemű, csak nembináris, ezt viszont nem szeretném elmondani senkinek. Gondoltam egy ideig lányos ruhákba fogok öltözni és lányosan viseldek majd, de nem megy, egyszerűen az nem én vagyok és nehezemre esik megjátszani :(

2022. ápr. 13. 22:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ne érezd emiatt rosszul magad és a színjátéknak sincs sok értelme
2022. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%

Részvétem anyukád miatt. Én teljes mértékben lánynak érzem magam, mégis utálom a legtöbb "csajos" dolgot (rá nem lehetne venni például körömlakkozásra vagy szoknyára). Én is fiús vagyok, de szerencsére nekem anyukám sosem értett félre ilyeneket.

Szerintem mondd meg neki, hogy te ezekben a ruhákban érzed jól magad és nem kell semmit emögé látnia. Meg amúgy is, ki dönti el, mi a lányos és mi nem az? Nekem kislánykoromban a szüleim dínókat vettek, amire más azt mondta, milyen fiús játék, szóval...

2022. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez a kérdés nem a nemrég törölt a fiát(!) leszbikusnak gondoló szülős után jött volna...
2022. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
83%
anyám, ezt a címkézést... csak mondom: a nembináris is transzneműnek számít. Egyébként marhaság, én szeretem a fiús ruhákat, de ettől még ízig-vérig nő vagyok, nem az öltözködésen múlik. Nem járok pinkben, utálok locsogni, vásárolgatni, és soha életemben nem nyihorásztam úgy mint a csajok többsége, ettől még nő vagyok, nem valami egyéb a most divatos címkék közül.
2022. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%
És ráhagytad? Nem is mondtad meg neki, hogy nem vagy az?
2022. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
De ő maga is azt mondja hogy transznemű, akkor mit mondjon meg?
2022. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
64%

Kamu. Abszolút életszerűtlen.

Mi az, hogy “fiúsan” öltözködsz?!

Szinte egyforma stílusban öltözködik a fiatal lányok, fiúk többsége: farmer, trikó, pulóver, dzseki, stb, stb.


Nagyon nyomjátok a süketet, mintha valóban sok ilyen félnótás lenne.

Ez hazugság. Álljatok le.

2022. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
71%
Nálad mit jelent a "nembináris"?
2022. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem, egy lány, aki fiúsan öltözködik, és már rögtön transznemű??? Hajaj, anyuka nézzen már körül a világban. A lányok nagy százaléka legálisan öltözhet így... És attól még nem lesznek transzneműek.
2022. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
9%

8: elvileg se fiu se lany 😀

Benyelte sajnos az amcsi divatot.

Sajnos ha pics@val szulettel, ha fejreallsz is lany maradsz😆

2022. ápr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!