Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyámat, ha túl...

Miért zavarja anyámat, ha túl "fiúsan" öltözködök lány létemre, ha amúgy ő is vesz nekem olyan ruhákat?

Figyelt kérdés

Fiús öltözködés alatt azt kell érteni, hogy szeretem a férfi ingeket. Anyu szerint undorító, és nagyon látszik, hogy férfi ingeket veszek fel, mert hát a gombok nem azon az oldalon vannak, mint a nőin. Meg néha a szabásba köt bele, de ha tök ugyanolyan két ing, csak a gomb van másik oldalon, akkor csak abba, amelyiknek nem "női" a gombolás.(nem tudom így kell-e mondani)


De ehhez képest vesz nekem férfi ingeket tök random. Aztán ha tetszik, meg hordom akkor veszekszik miatta... Ennek mi értelme van?


2022. ápr. 19. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vesz neked férfiingeket?
2022. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyfelől szeretne neked kedveskedni (új, neked tetsző inget vesz), másrészt szeretne irányítani is. És ez a kettő nála egyelőre ütközik.
2022. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy a 2. mondja.
2022. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem, hogy a lányom csak feketét hord, de azt vettem. Miért vegyek zöldet, ha nem veszi fel? Attól, hogy azt veszem, amit ő szeretne, meg lehet róla más véleményem.
2022. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
2, ha irányítani akarná, azt venne, adni neki tetszik
2022. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
#4 Oké, attól még nem kell minden alkalommal elmondani a véleményed
2022. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Viszont nálam nem az a helyzet, hogy mást nem veszek fel, ezért sem értem.
2022. ápr. 19. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6, mert te biztosan tudod, ki, mit, hányszor mond el.
2022. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"mert hát a gombok nem azon az oldalon vannak, mint a nőin"

Mindkét szülőm ruhagyárban dolgozik, de ez még nekem se tűnt fel sohase. A fiatalok nem akadnak fenn minden kicséségen.



Amúgy szépen megmondod neki, hogy ne vegyen neked ruhákat, mert nem normális, hogy egy tininek az anyja csak úgy random ruhákat vesz. Függetlenül attól, hogy fiús vagy lányos.

2022. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, amiket szülők vesznek a gyerekeiknek ruhát, 90%-ban nem fog tetszeni a gyereknek. Nekem is mindig vettek, ami nekik tetszett és kb. egyszer se vettem fel. utána vagy együtt vettük meg, vagy pénzt kaptam, hogy vegyek rajta ruhát
2022. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!