Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért nem érti meg hogy...

Anyu miért nem érti meg hogy az angol 4-es nem az én hibám?

Figyelt kérdés

Év eleje óta minden angol témazáróm 4-es volt. Nekem jobban megy az angol mint a többieknek, ők mindig puskáznak a dolgozaton is. Folyton tanulok, minden házimat időben és 90%-ban hibátlanul beadom. Az elmúl 3 dolgozatom mind 89,5% körül volt, de 90%-tól jár az 5ös a tanár mindig pont úgy alulpontozza hogy 4-es legyen, beleköt hogy az a betűm o-nak néz ki, ami betűtévesztés és 0 pont az amúgy teljessen helyes válasz. A tanár minden diszlexiással ezt csinálja. Ezt anyunak vagy 10x mondtam el, mutattam meg, de nem érti, szerinte csak lusta vagyok és többet kéne tanulnom, ezért egy héten 1x 3 órát enged el a barátaimmal, akkor is este 8-ra haza kell érnem, és ennyi. Minden másból kitűnő vagyok, ráadásul ez egy jó Budapesti suli, szóval itt tényleg jól kell ahhoz tanulni, de nem érti hogy ha belepusztulok sem lesz jobb az angol dolgozatom. Beszéltem a suliban az angolmunkacsoport vezetőjével, és azt mondta hogy max faktra tudok elmenni, akkor másik tanárt kapok, de maximum 2 faktot lehet felvenni, szóval egyet le kéne adnom, de én nem szeretnék…

Mit csináljak hogy anyu higgyen nekem? 17L



2022. ápr. 24. 12:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

létezik olyan hogy valaki diszes, és ezt IQ-ból kompenzálja,


Nem, nem létezik.

2022. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%
Mi ez a sok gusztustalan, kötekedő, lekezelő válasz? Remélem nincsenek gyerekitek.
2022. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
9%
A kérdezőnek gyengébbek ezek a képességei, és az a téveszméje hogy ezt köteles elnézni a tanár, és nem a valós teljesítményét osztályozni. Ez van, ez nem kötekedés. Beszélje meg az igazgatóval- már ha van papírja a problémájáról- hogy szóban adhasson számot a tudásáról. Persze csak ha kifogás, és hanyag, nyilván nem fogják hagyni neki.
2022. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
89%
33-as. Tán csak nem te vagy az említett tanár? Leírta,hogy ő az osztályban a legjobb,és hacsak nem értékeli túlságosan fel a saját képességeit,akkor csak azt kéri ,hogy korrekt módon legyen osztályozás,és ne egy elrontott betű miatt kapjon rosszabb jegyet! Az hogy hetente egyszer három órára engedik el,nos ez talán nem olyan nagy baj,de talán az anyuka is nagyobb empátiával állhatna a gyermeke mellé.....
2022. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem. de a fa.szom kivan az ilyenekkel, akik mindig indokot találnak hogy nekik miért jár érdemtelenül minden is. Amiért másnak hibátlanul kell telkesítenie. De nekik ugye nem, mert kifogás van...
2022. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
100%
De hol írta azt,hogy ő zéró tudással szeretne jó jegyeket kapni?? Én azt olvastam ki a kérdéséből,hogy szorgalmas és nem ingyen akar jó jegyet kapni!Nem kifogás a dizlexia!! Ez egy létező betegség! Miért ez az indulat benned?
2022. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kb az életben ez legyen a legnagyobb gondod és akkor már boldog ember elszel :)
2022. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Thunderfairy ***** válasza:
14%
Az lejött emberek hogy az ilyen betegségben lévők pont írni és olvasni nem tudnak megfelelően??? Ehhez képest normálisan ír és olvas a kedves kérdező.
2022. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
#38 igen, mivel jártam fejlesztésre és megtanultam, de nekem ez 2x akkora erőfeszítés mint másnak. Vannak szavak amiket 3x is végiggondolok hogy hogyan kell írni, és akkor sem biztos hogy jó…
2022. ápr. 25. 13:28
 40/43 dregor ***** válasza:
100%
Érdekes egy tanárod van. Nálam nem sok ember ír rondább módon, mégis minden tanárom el tudta olvasni és az angol tanáromnak se okozott ez gondot... Pedig pár évig azért jártam iskolába. :D Az, hogy ő nem tud olvasni, nem a te felelősséged. Köpjön fel és álljon alá...
2022. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!