Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért nem érti meg hogy...

Anyu miért nem érti meg hogy az angol 4-es nem az én hibám?

Figyelt kérdés

Év eleje óta minden angol témazáróm 4-es volt. Nekem jobban megy az angol mint a többieknek, ők mindig puskáznak a dolgozaton is. Folyton tanulok, minden házimat időben és 90%-ban hibátlanul beadom. Az elmúl 3 dolgozatom mind 89,5% körül volt, de 90%-tól jár az 5ös a tanár mindig pont úgy alulpontozza hogy 4-es legyen, beleköt hogy az a betűm o-nak néz ki, ami betűtévesztés és 0 pont az amúgy teljessen helyes válasz. A tanár minden diszlexiással ezt csinálja. Ezt anyunak vagy 10x mondtam el, mutattam meg, de nem érti, szerinte csak lusta vagyok és többet kéne tanulnom, ezért egy héten 1x 3 órát enged el a barátaimmal, akkor is este 8-ra haza kell érnem, és ennyi. Minden másból kitűnő vagyok, ráadásul ez egy jó Budapesti suli, szóval itt tényleg jól kell ahhoz tanulni, de nem érti hogy ha belepusztulok sem lesz jobb az angol dolgozatom. Beszéltem a suliban az angolmunkacsoport vezetőjével, és azt mondta hogy max faktra tudok elmenni, akkor másik tanárt kapok, de maximum 2 faktot lehet felvenni, szóval egyet le kéne adnom, de én nem szeretnék…

Mit csináljak hogy anyu higgyen nekem? 17L



2022. ápr. 24. 12:40
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
80%
38, Nekem is diszlexiám és diszgráfiám van. Folyamatosan jártam fejlesztésekre, illetve magam is gyakoroltam a helyes írást, olvasást. Nekem az segített hogy a tanárok nem kivétleztek velem, így sikerült felzárkódnom. Egyébként szeretek olvasni és nagyon jól festek szóval semmi sem lehetetlen. Attól még hogy valakinek ilyen betegsége van, még nem kell elásni.
2022. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Külső segítséget kérjél. Igazgatóhoz is járnék rendszeresen az biztos. De iskolán felüli szervekhez is fordulnék a helyedben!!


Anyud az gyökér, az ilyen, de a suliban, amit leírtál példának, az 100%os igazságtalanság, és tudatos kibaszhás. Jelentsd!!!

2022. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
A tanar egy paraszt es nem bir. Rajtad eli ki a nyomorusagat. Csak belekot az iraskepedre. Anyad helyebe bemennek hozza beszelgetni. Anyad is inkabb kotoszkodik meg buntet a megoldas helyett. Nem tudsz sokat csinalni azon kivul, hogy ahogy eddig is, most is odateszed magad. Tedd le az elorehozott angol erettsegit, es az osztalyzovizsgat, es akkor jovore mar nem kell bejarnod...
2022. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!