Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van anyu úgy kibukva...

Miért van anyu úgy kibukva azon, hogy online nem akarok részt venni az órán?

Figyelt kérdés
Érettségi szóbeli előtt vannak konzultációs óráink, amikre nem kötelező bejárni, teljesen opcionális. Az egyik tanárom felajánlotta, hogy online is lehet, jelenlétibe is, meg úgy is, hogy aki akar, az bemegy, aki nem, az meg csatlakozhat online. A csoport az utóbbit választotta. Na én karanténba voltam egyszer, és vettem már részt ilyen jelenléti órán, online közvetítéssel, de az valami förtelmesen rossz. Nem hallani mindent jól, és jelezni se lehet rendesen, ha emiatt lemaradás van, ha megszakad a kapcsolat, akkor senkinek fel nem tűnik az idő nagyrészében, szóval én nyilván be akarok menni. Én ezt tök lelkesen mondtam anyunak, erre kiakadt, hogy ha lehet online is, akkor minek megyek be, meg ha csavarogni akarok a városba, akkor mondjam azt, az sem baj, és ne ilyen kifogásokkal jöjjek. És magyaráztam neki,hogy miért nem olyan online, erre közölte, hogy hát ő nem ért hozzá, de akkor is hülyeség bemenni. Holott egyébként is van dolgom a suliban, pl a felkészüléshez nem szükséges könyveket visszavinni a könyvtárba, kiüríteni a szekrényt, leadni a szekrénykulcsot stb.
2022. máj. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert anyud sajnos nem a legélesebb kés a fiókban.
2022. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
1. Fiókban? már fiókban élnek az emberek? hát akkor ő csak egy vajazókés lehet
2022. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

A hibrid megoldás (tehát hogy személyesen és online is vannak jelen) a legrosszabb szerintem, mert a tanárnak kétfelé kell koncentrálnia, illetve a személyes és az online hallgatóság tényleg nem hallja egymást.


Ha mindenki online van, az teljesen jól tud működni.

2022. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mért akkora probléma neked, hogy mit gondol az anyád? Te el akarsz menni, tehát elmész. Hol a probléma? Még csak meg se tiltotta, hogy elmenj, amit persze nem is tehetett volna meg. Mért keresel problémát ott, ahol nincs?
2022. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha felnőtt vagy akkor te döntesz h mész v sem.
2022. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!