Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat...

Hogyan vegyem rá anyámat ,hogy megengedje ,hogy leborotváljam a bikinivonalamat? 17/L ):

Figyelt kérdés

Nagyon dús, fekete szőrzetű lány vagyok, hónaljamat,lábamat is csak 14 éves koromban engedte meg először ,hogy leborotváljam. A bikinivonalam annyira szőrös de nem engedi hogy leborotváljam, kényelmetlenül érzem magam így az uszodába. Meg az utcán is ha szoknyába megyek valahova nyáron nem engedi hogy leborotváljam inkább vegyek alá kis rövid nacit ,hogy ne lógjon ki a szőr de véletlenül se gyantázzam vagy borotváljam.


Egyedül hogy essek neki? Jó ha sima borotvával neki állok az intim szőrzet borotválásának?



2022. máj. 25. 15:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%
Engedély kell hozzá??? Veszel egy borotvát, jobb minőségűt, az ilyen vackok nem érnek semmit. Leborotválod, ennyi. Ha pedig anyád a lábad közét nézegeti, összepakolod a cuccod és eljössz jó messzire. Mert annak a fejében súlyos gondok vannak aki a gyerekkel így viselkedik.
2022. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
96%
Abban a korban nekem már csupasz volt,nem kértem engedélyt anyámtól.Sokkal kényelmesebb úgy.
2022. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
2022. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
6%
Ne borotváld mert viszketni fog és erősebben nő vissza! Gyanta vagy lézeres szőrtelenítés a legjobb! Esetleg epilátor. Ezt a tanácsot fogadd meg, én is a te cipőben jártam sokáig. Utáltam strandra járni emiatt, szégyelltem a pasim előtt stb.. aztán elmentem 4x IPL kezelésre és 5 éve nem kell borotválni a bikini vonalam!
2022. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%
Többszörös nagymama vagyok, de már az én fiatalkoromban is alap volt, hogy a lábunkat, bikinivonalat gyantáztattuk. (Akkor még kozmetikus csinálta). A lányom is már kamaszkorában elkezdte, most az unokáimon a sor. Ja, és hatvanasan mai napig rendszeresen epilálom. (Ma már nem gyantázom). Ebbe a hónalj is beletartozik (nekem). Barátnőim is hasonlóan gondolkodnak. 17 évesen már javában kellene. Anyuka sem epilál?
2022. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Női borotvák inkább erre valóak, kíméletesebbek.

Egyébként igen.


Ha zavar leborotválod és ennyi. Ahol szimpatikus.

Hajadat és szemöldöködet hagyd meg :)

2022. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Saját kereset, esetleg zsebpénz? Abból megveszed és kész.
2022. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

#15


Mert szexelni csak csupasz pinával lehet?

Vagy ha lecsupaszította, akkor kötelező szexelnie is?

2022. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez engedély szerintem.
2022. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
92%

Megmutattam a kérdést a 16 éves lányomnak,és hangosan felnevetett. Egyszerűen nem érti ő sem,de én sem,hogy milyen szülő-gyermek kapcsolat vezet odáig,hogy az intim dolgokban titkolózni kelljen. Mi már étestünk a felvilágosításon,és megbeszéltük,hogy mindig bizalommal fordulhat hozzám.

Gondolom nálatok még ez is tabu téma. Részvétem anyád miatt.

2022. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!