Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat...

Hogyan vegyem rá anyámat ,hogy megengedje ,hogy leborotváljam a bikinivonalamat? 17/L ):

Figyelt kérdés

Nagyon dús, fekete szőrzetű lány vagyok, hónaljamat,lábamat is csak 14 éves koromban engedte meg először ,hogy leborotváljam. A bikinivonalam annyira szőrös de nem engedi hogy leborotváljam, kényelmetlenül érzem magam így az uszodába. Meg az utcán is ha szoknyába megyek valahova nyáron nem engedi hogy leborotváljam inkább vegyek alá kis rövid nacit ,hogy ne lógjon ki a szőr de véletlenül se gyantázzam vagy borotváljam.


Egyedül hogy essek neki? Jó ha sima borotvával neki állok az intim szőrzet borotválásának?



2022. máj. 25. 15:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le és kész. Gondolom nincs ott veled, mikor fürdesz. A lányom 16 éves, kB 2 éve használ borotvát, lábát, hónalját tuti borotválja,azon kívül fogalmam sincs hogy hol, nem ellenőrizgetem a szőrzetét, az ő teste, nem szólok bele. Én a Lidl női borotvát szoktam venni, nem drága és teljesen jó minőségű.
2022. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
27%

14-es, a fejedbe nem ragad havi egy héten keresztül a bomló vér, amit ki sem tudsz mosni, mert óránként nem fürödhetsz le, sem pedig a fehérfolyás (a normális, élettani folyás).


Én gyűlöltem, és nem tartom egészségesnek, hogy ott bomlik benne a vér, már bocs.

2022. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
42%
Ráragad a szőrre a vér, ilyen egyszerű ez undorító. Hiába a törlőkendő, akkor is diszkomfort érzete van az ember lányának. 35 fokban nagyon kellemes lehet.
2022. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
60%

Vigyél bele fokozatot akkor nem veszi észre, először csak formázd meg ollóval rövidebbre, aztán napról napra nyírd rövidebbre, és max egy kis borostát hagyj.

Ha rákérdez, mond azt, hogy úgy néz ki kihullott a melegtől.

2022. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag konzervatív embernek tartom magam. Abban én is bele szólnék, ha a lànyom úgy akarna öltözködni, hogy kint van mindene, vagy a fiam úgy mint egy bohóc. De, hogy ezzel legyek elfoglalva, hogy melyik gyerekem milyét borotválja az már szerintem gázos lenne. Annyira megnézném, hogy mi lehet az ilyen szülők fejébe ilyenkor. Mikor én voltam nyolcadikos, volt egy lány osztálytársam ès szegénynek neki is tiltották a szülei a dezodort meg a borotvát, úgy kellett öltözködnie mint egy öregasszonynak.

Van egy olyan érzésem, hogy ezek a szülők így akarják ,,megóvni” a lànyukat a férfiaktól, hogy direkt vissza taszító külsőt erőltetnek rá.

Undorodom az ilyen szülőktől.


Jah ès ez, hogy megfog erősödni a bortávtól a szőrzet ez egy 100 éves rémmese.

Bár én férfi vagyok, de 10 éve borotválom magam néhány helyen ès köszönöm jól vagyok, nem lett drótkefe a szőrzetem. A páromnak se.

2022. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan borotváld le ahogy szeretnéd. Csak te döntsd el ne más.

Bármilyen borotva jó, de a női borotvák erre jobbak.


Ne kapd el mások borotváit, nem célszerű egymásért használni.

Vegyél egyet magadnak.


Ha nincs pénzed még ismeretlenül is megveszem ha szükséges. Kiküldik valamilyen csomag automatába aztán sose fog kiderülni, és nem kell szégyellned magad uszodában.

2022. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Cubina ***** válasza:
76%

Azt senki se írta, hogy borotválás után piszkosul szúrni fog, nagyon hamar visszanő és háromszorosára erősödik, sűrűsödik a szőr.

Nem azt mondom, hogy ne szedd le a szőrt, hanem hogy semmiképpen sem borotvával. Vannak más módszerek, amelyek használatával ritkul, sőt el is tűnhet teljesen a szőr. Nekem a lábam epilálása után 2-3 évvel már nem volt szőr, pedig előtte állandóan erős sötét volta borotva miatt. Aztán elkezdtem epilálni a szintén borotvától megerősödött szőrt a hónaljban és bikinivonalban és már az első használat után kevesebb és selymesebb szőr nőtt vissza. Ellentétben a borotva használatával.

Szóval, használj bármit, a borotván kívül. :)

Anyukádnak meg szerintem semmi köze ahhoz, hogy szőrtelenítesz vagy nem. Ilyet nem tilthat meg.

Én se tiltottam a lányomnak, csak azt kértem hogy a saját érdekében ne borotvát használjon.

2022. jún. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 xp ali ***** válasza:
100%
Rövid és célratörő leszek: Borotváld le. Ha kiderül, mit csinálhat?
2022. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
64%
En teljesen le vagyok itt dobbenve.nem vagyok mar fiatal, 15 eves voltam (most mar tul a 60 on) amikor elkoltoztem hazulrol. akkor meg el lehetett menni dolgoznieloszor 6 oraskent kezdtem aztan 16 tol meg mar felnottkent dolgoztam. Ketszer ram kuldtek a rendoroket es miautan volt munkam meg alberlet ahol 2 lannyal laktam semmi problema nem volt. mondtam ha hazavisznek felesleges faradtsag meg aznap lelepek. felnottkent tanultam tovabb mar gyerek es haztartas mellett vegeztem el az iskolat es lettem gyors es gepirono, kesobb titkarnoit vegeztem es abban dolgoztam hosszu eveket. De az hogy ilyesmibe beleszoljon egy szulo ez teljesen erthetetlen . miert kell engedely ahhoz hogy a sajat testevel mikent rendelkezik egy fiatal lany????a kedves mama is logo szorrel a bikini also vagy furdoruha mellett jar a strandra vagy uszodaba? micsoda bunko dolog ez mar? en nem Mo on elek mar regota itt attol fogva hogy egy lany kezd szorosodni szepen szorteleniti magat legtobbszor eloszor segitseggel kesobb egyedul, vagy eljar kozmetikara waxoltatni. szerintem elsore ha nagyone eros a szorod vagd le olloval nagyon rovidre, aztan vegyel egy jo minosegu borotvat es habot, kremet amit akarsz es csinald meg magadnak. a bikinivonalnal es a honaljadnal nem muveszet hidd el.sok sikert, es ne engedj ebbe beleszolni senkit. a te higeniad nem tartozik masra.
2022. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!