Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragszol a legjobban a...

Miért haragszol a legjobban a szüleidre?

Figyelt kérdés
Van olyan amit nem tudtok megbocsájtani nekik? Mert tettek valamiket, amitől rossz gyerekkorod lett?

2022. máj. 25. 17:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
Nincs
2022. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Kaptam ugyan párszor a mogyorófa vesszővel, de soha nem indokolatlanul, és lelki sérült sem lettem.
2022. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
38%
Hajajj....
2022. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Hogy minek csináltak öt gyereket ha nevelni meg osszeszoktatni nem tudtàk őket.
2022. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 kovpet ***** válasza:
74%
Hogy megszülettem. Az nem kellett volna.
2022. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Apámra haragszom, amiért öngyilkos lett.
2022. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem foglalkoztak velem, és majdnem elkallódtam.
2022. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem megbocsájthatatlan,de nem kellett volna ennyi gyereket összehozni.
2022. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Mert a traumáikat tovább vitték ránk, és azt a nevelést alkalmazták ahol nem kell megbeszélni semmit, "nem kell beszélni" semmiről, nem tanították meg nekünk hogy rájuk számíthatunk bármikor. Lehet így akarták. Szeretetmegvonással, semmibevétellel büntettek, vagy éppen vertek, pedig sosem csináltunk olyan rosszat amit ne lehetett volna kommunikációval megoldani. Mai napig félig idegenek emiatt nekem, pedig már jó öreg korban vannak. Egyszerűen már beszél az a néma csend ami közöttünk van. A szemükben megtört, gyűlölködő szomorú emberek. Érthetetlen miért csinálták így, és az egész életüket. Én és a testvéreim elmenekültünk tőlük fiatalon amint lehetett, különben tönkretettek volna minket lelkileg. Mindannyian sikeresek lettünk, de egyik szülőnk sem ismeri el, sőt.
2022. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%

Vétettek olyan hibákat, amik atással vannak az életemre. De egyáltalán nem haragszom rájuk ezért.

Az az igazság, hogy senkire nem is akarok haragudni, de rájuk pláne értelmetlen és igazságtalan lenne.

2022. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!