Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összeszólalkozás után a fiam...

Összeszólalkozás után a fiam letiltott a facen, nyáron lesz az esküvője. Hogyan tovább, a szívem megszakad?

Figyelt kérdés
Min vesztünk össze szinte mindegy :bepánikoltam a másik gyerekem fogyása miatt, hogy testvérként miért nem figyelmeztetik, ahogy én. Az alap, hogy mindegyikkel hullámzó a viszonyom, egyértelműen magamat vádolom, az anya én vagyok. Így elmenni esküvőre, hogy a saját fiam letiltott? Nem elmenni, akkora szégyent? Kérjek bocsánatot? Egész életemben azt teszem. Tévedsz: nem vagyok mártír, se önsajnáló. Ember vagyok sok hibával, amivel folyamatosan küzd, EGYEDÜL.

2022. jún. 6. 09:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
15%
Itt már nincs mit tenni. Valszeg végleg elszakadt tőled és ennyi volt. Ez 1000%.
2022. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Első és legfontosabb, felnőtt gyerek életébe nem folyunk bele úgy ahogy te teszed. Ha kérik a véleményedet megmondod, de már nem utasítgathatod őket, mondjuk gyerekként sem azt kellett volna. Második, ez a face ez most itt komoly? Ez röhejes. Tehát, mit szól a közönség. Harmadik, ha nem mész el az esküvőre, azt a szégyent? Ki előtt? Falu szája, nagyvilág? Ott aztán véletlenül sem az lenne a lényeg. El sem hiszem, hogy komoly ez a kérdés.

Amúgy, ha úgy érzed, hibáztál, kérjél bocsánatot. Nem facen, tőle, tőlük. Ha nem érzed úgy, akkor várd meg, vagy meghívnak az esküvőre vagy nem.

2022. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%
Ha meghív az esküvőre, menj el. Teljesen mindegy, hogy a facebookon mi történt. Ha nem hív meg, hát így jártál. De ha elmész, akkor se szólogass be nekik ott és ne is hozd szóba, hogy a facebookon letiltott.
2022. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
28%
Szerencsétlenek.
2022. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
El sem hiszem, hogy komoly ez a kérdés.
2022. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp próbálj vele beszélni és akár bocsánatot is kérhetsz. Elmondhatod, hogy túlságosan aggódsz, ezért történt ami történt. Ha nem enyhül, akkor dobj be egy lesz@rom tablettát és éld a saját életedet.
2022. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, ekkora hisztit egy fb letiltás miatt. Komolyan azért nem mennél az esküvőjére, mert letiltott a facebookon? Te hallod magad amúgy? Ez nevetséges. Nem kell bocsánatot kérni és nem kell előadni ezt a nagyhalált. Mások is néha összevesznek, aztán meg kibékülnek és megy tovább az élet. Nem kell mindig mindenben egyetérteni. Egy szoros szülő-gyerek viszony elbírja a konfliktust.
2022. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%
Miféle család az, ahol ilyen csip-csup dolgon így össze lehet veszni, majd egy facebook tiltás miatt nem elmenni a saját gyerek esküvőjére? Igen, ahogy írod, te vagy az anya, hát fogd össze a családot! Te ismered őket, hogy mi működik jobban, a katonás hangnem, vagy a szép szó. Nem akkora tragédia ami történt, tedd helyre amit kell!
2022. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen hülye embereket.... röhögőgörcs fogott el.
2022. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

A fogalmazásod és írás stílusod alapján nagyon lehet érzékelni,hogy parancsolgatós típus vagy. Tudom,megváltoznod nagyon nehéz lenne. De legalább a gyerekeidet hagyd élni felnőtt korukban.

Ha nekem kellene választani,akkor inkább a gyerekem véleménye érdekelne,mint a világé. Nem az a szégyen,ha nem mész el az esküvőre,hanem az,hogy neked fontosabb hogy mások mit gondolnak rólad.

2022. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!