Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg az én szemléletemmel...

Tényleg az én szemléletemmel van baj, vagy csak anyukám túl merev hozzáállású?

Figyelt kérdés

Strandolni voltunk nemrég, több tanga bikinis nőt is láttunk, és anyum megjegyezte, hogy ez mennyire közönséges és ízléstelen, főleg egy hozzá hasonló, középkorú nőnél (volt köztük ilyen is), ha ennyire direkt módon a seggüket mutogatják, meg hogy ő biztos nem venné fel. Én meg azt mondtam, hogy szerintem nincs vele gond, nem számít ma már annyira kirívó dolognak egy tangás fürdőruha, és mondtam neki, hogy akár ő is felvehetne, mert nem olyan korú még, és az alakja is megvan hozzá szerintem.


Erre ő szabályosan megrökönyödött, hogy én ezen a véleményen vagyok, mintha gáz lenne hogy én mást gondolok erről, és nem tartom elítélendőnek a tangás bikinit, meg kb. hogy ő nem fog idáig alacsonyodni, hogy felvegyen tangát a strandon. Pozitívumként említettem, hogy akár ő is felvehetné, nem hittem volna, hogy kvázi sértésnek veszi.

Úgy érzem, elég fura anyum hozzáállása... Ti mit gondoltok erről?



2022. jún. 7. 11:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
Pár napot nyaraltunk, és bár nő vagyok, hordok tangát, hát, azért elég csodát láttam a strandon. Főleg az visszataíszító, mikor sorban állsz ebédért, és arra nem képes, hogy legalább addig felkapjon valamit, hajolgat le a gyerekhez és nyomja az arcodba a tangás seggét...
2022. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is gusztustalan a tanga a strandon. Ugye lehet az embernek véleménye róla, ha már oda tolják az arcaba?
2022. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
15%

Valahol valami nagyon félrement nála.

A 100 éves női fürdőruhákhoz képest nem hogy egy bikini, de egy egyrészes fürdőruha is "kihívó". Erre ő kiakad pár centi textilen, ami amúgyis csak a farpofákat takarja...

2022. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
3-as, a tangás bikinin akadt ki, nem a hagyományoson, ami takarja a farpofákat
2022. jún. 7. 12:00
 5/46 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van, undorító.

Az ilyen emberek miért nem mennek nudista strandra, ahol korlátlanul mutogathatják a p@jukat?

2022. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
88%

Igazabol engem nem erdekel ki miben van strandon, de en soha nem vennek fel oda tangas furdoruhat, pedig nekem is van, de csak es kizarolag itthoni medencezeshez veszem fel.


Nem kell nekem az, hogy mindenki a seggemet nezze, plusz valoban ha lehajolok, alig takar valamit...:D Es ugyanez igaz a szinte csak mellbimbot takaro falatnyi felsokre is, az se nyilvanos strandra valo szerintem, de kinek mi. Sokan elvezik, ha bamuljak oket, o dolguk.

2022. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
39%
mondjuk érthető, hogy más tetszik az anyukának, mint a strandon fap-oló kisfiának
2022. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
65%
Anyádnak van ízlése, és jól is teszi, hogy undorítónak tartja az ilyen magamutogatást. Férfiként mondom, hogy undorító az ilyen fenék meg mellmutogatás. Azt hiszik, hogy ettől lesznek csábítóbbak vagy mi.
2022. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is közönséges és undorító magamutogatás, nem több. Ráadásul akik felveszik. Én fiatal vagyok és karcsú, nem narancsbőrös a hátsóm, mégsem mutogatom. Pedig hordok tangát én is, de bikiniben közönséges.
2022. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akiken szoktam látni, azoknak többségében elég jó alakjuk szokott lenni.
2022. jún. 7. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!