Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatal nőként hogy viselnéd...

Fiatal nőként hogy viselnéd ha apád veled egykorú nővel jönne össze?

Figyelt kérdés

Mondjuk még egyetemista vagy 20-22 éves és apukád aki mondjuk 43 de már külön élnek anyukáddal vagy 10 éve, elváltak, összejön egy 20-22 éves nővel.


Apukáddal nagyon jó a kapcsolatod, rendszeresen találkoztok, mély érzelmi kapcsolatotok van, szereted őt, ő is téged, a válás anyukáddal nem hidegítette el köztetek a szeretetet.


Hogy reagálnál?



2022. jún. 7. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
22 eves csaj siman lehet erett gondolkozasu. Engem nem lep meg h egyes ilyen csajok az "idosebb" ferfiakra buknak. A huszoneves fiuk nagy resze idetlen, gyerekes.. meghat egyre csajosabbak
2022. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekelne
2022. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom milyen nő utálja magát annyira, hogy összejöjjön az apámmal, de ha boldogok akkor mindent bele. Ki vagyok én, hogy elítéljem?
2022. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Tegyük fel, hogy apám normális és nem ásta el magát már így is teljesen a szememben:


Eléggé tekintélyét vesztené számomra. Pont tőle több eszet és jobb értékrendet várok. Szóval szerintem valami eltörne bennem.

2022. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem érdekelne, amíg tudja, hol a helye - értsd meg sem próbál parancsolgatni, mondván ő apám nője.
2022. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%

8

Sajnos mi felénk volt több ilyen is. A csajoknak tetszett, hogy van a pasinak normális kocsija, több pénze van mint egy átlagos 20 éves fiúnak.

Aztán pár év múlva mikor ezeknek a lányoknak is lett saját egzisztenciájuk, páros lábbal rúgták ki a hozzájuk túlkoros pasikat. Nem egy ilyen példa volt a környezetemben. És itt nem milliomos férfiakról volt szó, hanem átlagosról. Mert több pénze , egzisztenciája volt a 20 éves fiúknál.

2022. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor szólnék bele a kapcsolatába, ha ő is az enyémbe.
2022. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon meglepődnék rajta. Megpróbálnám megismerni és ha tényleg szeretnék egymást és normális a csaj akkor örülnék hogy boldogok, még akkor is ha számomra furcsa ez a korkülönbség. Apám dolga hogy kivel jön össze, nem szólnák bele a Kapcsolatába.
2022. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Örülnék hogy boldog.
2022. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén szólva én nem égetném magam velük. A csaj is dettó retardált lehet. Semmi dolgom nem lenne egyikkel semm
2022. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!