Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekem bejelentette karácso...

Mara6 kérdése:

Gyermekem bejelentette karácsonykor hogy nyáron lehet megesküdnek. Mondtam várjanak még én anyagilag most nem vagyok képes támogatni.Erre most közli hogy nyáron esküvő. Hat nem örültem. Most meddig fog haragudni rám ?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 20:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Képes voltál ezért nem örülni és ki is nyilvánítani? Hát, bszki. Sokáig. Sokáig fognak haragudni.
2022. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Kb. amíg ki nem mondod, hogy "Bocs, amiért irányítani akartam a magánéletedet" ... és persze komolyan is gondolod.
2022. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, nem is kéri, hogy támogasd...
2022. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Feltételezem dolgoznak mindketten. Gondolom szülői háttér nélkül is megtudják szervezni az esküvőt és finanszírozni. Már nincs olyan szabály, hagyomány, hogy a szülők finanszírozzák, mint régen. Így igen, bunkóság volt ez tőled. Az jön le, hogy te vahy az ellendrukker, rosszakaró aki nem is örül nekik.
2022. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Elvárja hogy te rendezd meg az esküvőt, te finanszírozd? Vagy mégis mi a baj?
2022. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom megvannak a megfelelő anyagi körülmények egy esküvőhöz. Anyagilag, ha nem tudod támogatni őket, másképp is tudod.
2022. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, mit kell egy esküvőt anyagilag támogatni? Mi önállóan meg tudtunk esküdni 2 tanúval, nem került semmibe.
2022. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Feltételezem, hogyha ott tartanak, hogy összeházasodnak, akkor megvan rá az anyagi alapjuk. Ha egy pár az esküvőjét nem tudja kifizetni magának, akkor az erős jele annak, hogy nem is jött még el a dolog ideje.

Úgyhogy ha közölte veled, hogy összeházasodnak és közben pénzt kért tőled az esküvőre, akkor igazad volt a nemtetszésed kifejezésében. Ha viszont szó sem volt ilyesmiről, akkor jogosan haragszik rád.

Gondolom nem csak a pénz áll emögött, hanem van valami családi konfliktus is, nem bírod a párját talán? Ezt magadban kéne mindenek előtt lerendezned, hiszen ha már a házasságkötésnél tartanak, akkor valószínűleg komoly a dolog, és itt lenne az idő megbékélni vele.

2022. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%
Vagy a nő bezsarolta a babával.
2022. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Pont nem izgatna a szüleim anyagi helyzete ha épp megkérnék a kezem/igent mondana a barátnőm.

Fölösleges ezen aggódni, elrontani az örömöt.

Nyilván ha tervezik már az esküvőtegy ideje, akkor gondoltak az anyagiakra is.

2022. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!