Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szeretik apjukat jobban...

Miért szeretik apjukat jobban a lány gyermekek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 15:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%
Két típus gondolkodik úgy mint itt a két hülye bólogatós: azok a faszik, akik sose kellettek a kiszemelt nőnek, és a mellőzött, senkinek se kellő nők: ezért nézik a gyerekeket is ribinek, hogy nem a saját selejtességüket lássák: inkább úgy állítják be mintha a kislányok számító dögök lennének.
2022. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
12%
Mert valamivel el kell kezdeni az aranyásást.
2022. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem apámnak sokáig rosszak voltak a fogai, ami miatt inkább elhúzódtam tőle gyerekkoromban, de nem illett kimondani, hogy büdös. Nem voltunk jómódúak, sokba került megcsináltatnia, gyerekként is szegény családban nőtt fel, amúgy meg nem egy igénytelen ember.
2022. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
20%
És ez hogy jön ide?
2022. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy nem szerettem jobban apámat lánygyerekként, mert büdös volt a foga.
2022. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
Racionális lefordítom: Nem talál magának csajt, és ezért rájuk vetíti ki a saját hibáit.
2022. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem kell csaj mert férjnél vagyok.. Csak kapásbol 8 olyan fiatal picsa ismerősöm van aki utálja az apját de amikor pénz kell akkor hozzáfordul. Elvált szülők gyerekei. Nem szeretik az apjukat.Meg apjuk új nőjét szídják. De akkor pénzt miért kérnek tőle. Van aki huszonévesen gyerektartást követel az apján pedig dolgozik már.
2022. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
83%

27# Pontosan. Lassan jönnek végre a bátrak, akik fel merik vállalni a véleményüket, bátrak beszámolni a valós tapasztalataikról.


En egy lányos anya vagyok. És sajnos ez igy van.


És a hitetleneknek: azért hoztam fel a témát mert szíven ütött mikor az apja által "tejben vajban fürösztött" kamasz lanyom egyszer közölte velem jeges tekintettel: ja, neeem, NEM SZERETEM.


Döbbenet.

2022. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%

Mármint az apját nem szereti.

Akivel telefonban csilingelő hangon cukiskodik, aki mar 15 eve 150 ezer forintos bizbazt vett neki.


Amimor láttam, hogy ex férjem arca ragyog mikor a kislányának az aktuális hobortját teljediti és evvel szembe allitva lányom rideg tekintete, mikor közli higy nem is szereti az apját.

2022. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%

Hozzánk meg a férjem felnőtt lánya jött mindig pénzért.

Egyszer ültem a konyhában és jöttek fel a lépcsőházban a barátnőjével, 18 volt akkor.

Hallottam hogy azt mondta a barátnőjének hogy nyugi fog adni, az a dolga...

És mindig egy húszasért jött.

Most az már csak mellékes hogy szuletésnapjára 50 ezreket kapott a férjemtől, a férjem meg egy nyomorult smst sem tőle.

És ne mondja senki hogy ez nem gyakori. Konkrétan bankautómata az apák funkciója. Legalábbis ha nem tudod a születésnapját, karácsonyt, és csak kapni, harácsolni jó. Undorító. Dehogy szeretik az apjukat.

De olyan családot is ismerek ahol apuka kitejelte az eltét, az albit a lányának, az az istenverte meg most nem kommunikál az apjával mert válás után lett nő az életében és az fúj.

2022. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!