Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen reakcióra számítsak,...

Milyen reakcióra számítsak, ha minden előzetes bejelentés nélkül hazaállítok egy orrpiercinggel?

Figyelt kérdés
Nagykorú vagyok, nem kell aláírás a beleegyezésükről, dolgoztam suli mellett, pénzem is van rá. Viszont otthon élek és anyám az "amíg az én házamban laksz, addig beleszólhatok" című hozzáállást képviseli sok témában. És ő amúgy egész életemben tiltotta az orr pc-t, a plusz fülbevalóknól is rendszeres kiabálós vita volt, és csak utána enhedte meg.(Ez még kiskorúként volt)
2022. jún. 21. 12:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tudom, a te szüleid hogy reagalnanak, engem különösen nem zaklatlak fel, ha a lányom így jelenne meg. Van tetoválása is - az elsőt a 16. születésnapján csinaltatta, szülői engedéllyel, sőt, mi fizettük neki.
2022. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Max kivetetti veled :) Amúgy nekem nem lenne velem bajom
2022. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

A pc-t ki lehet venni ha úgy van, én 2-3 hónap után meguntam és kivettem az orromból, egyedül a fülemben lévőt hagytam meg.


A tetoválást minden korosztályban elítélem, fogalma sincs egy gyereknek hogy életre megbélyegzi magát. Komoly állást nem fog kapni "összefirkálva". Ha el lehet takarni, akkor nincs gond, de volt olyan ismerősöm aki így nyáron 35 fokban hosszú ujjú ingben ment interjúra, látták hogy szakad a víz róla, mondták neki hogy tűrje fel az ujját. Meglátták hogy mindkét karja össze van firkálva, nem is vették fel.

2022. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

3!


Szerencsére en nem Magyarországon élek, itt nincsenek ilyen idióta gondolkodású emberek, pláne nem vezető pozícióban, hogy egy tetovalasbol ítélnek. Abban a pillanatban, ahogy egy munkáltató ilyet, kérne, hogy turné fék az ingujjat, már indulna is a per diszkrimináció miatt.

2022. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
4-es, én laboránsnak jelentkeztem egy energiaital gyártó céghez. Műkörmöm van (szimpla francia, nem fikakaparó nagyságú), műszempillám (ez is szolid), és ugye a fülemben a pc. 4 nő interjúztatott, a legrondább mondta hogy ezeket szépen le lehet vetetni. Most gondolj bele, ha ilyen szimpla dolgok miatt megítéltek.... Visszakérdeztem hogy levegőt azért vehetek majd? Hála a jó égnek nem vettek fel. 3-as voltam.
2022. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség a tetoválos dolog. :) Nekem a csop vezetőmnek az egész teste tele van kivéve a feje , meg még a horog kereszt is ott vírit a karján . Jó ez egy német cég lehet azért nem baj :)
2022. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod, hogy felnőtt vagy, azt csinálsz amit akarsz, kész. A magad ura vagy.
2022. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

3


Mi számít komoly munkának?

2022. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

5!


A műkörmöt érthetőnek tartom. Ha látja, hogy mű, akkor egyértelműen hosszabb, mint egy átlag természetes, ergo nyilván balesetveszely miatt kell levenni. Allithatod, hogy nem, de ha nem az, mégis hogy vette volna észre, hogy nem mu? Ugyanez a muszempilla is, szerinted természetes- ha az lenne, nem vette volna észre. Mondjuk azt nem értem, miért kelleme leszedni.

Nálunk per lenne ebből. Vannak előírások a megjelenesre, de azok logikusak, érthetőek és normális határokon belül vannak. Tetoválás, piercing nem ilyen. Ékszernel van bizonyos munkakörökben tiltás balesetveszely miatt

2022. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Pl. orvosok, mérnökök, vállalat igazgatók, cégigazgatók. Egyet se láttam kivarrva, és tudom hogy nem tolerálják a munkavállalóik között sem.
2022. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!