Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen reakcióra számítsak,...

Milyen reakcióra számítsak, ha minden előzetes bejelentés nélkül hazaállítok egy orrpiercinggel?

Figyelt kérdés
Nagykorú vagyok, nem kell aláírás a beleegyezésükről, dolgoztam suli mellett, pénzem is van rá. Viszont otthon élek és anyám az "amíg az én házamban laksz, addig beleszólhatok" című hozzáállást képviseli sok témában. És ő amúgy egész életemben tiltotta az orr pc-t, a plusz fülbevalóknól is rendszeres kiabálós vita volt, és csak utána enhedte meg.(Ez még kiskorúként volt)
2022. jún. 21. 12:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválással, piercinggel dolgoztam évekig általános iskolai tanárként. Kutya nem foglalkozott vele, aki meg olyan korlátolt gyökér, hogy beszól, pont leszarom.
2022. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tetovált emberrel beszélek csak a tetkóját tudom nézegetni, elvonja minden másról a figyelmemet.
2022. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!