Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen reakcióra számítsak,...

Milyen reakcióra számítsak, ha minden előzetes bejelentés nélkül hazaállítok egy orrpiercinggel?

Figyelt kérdés
Nagykorú vagyok, nem kell aláírás a beleegyezésükről, dolgoztam suli mellett, pénzem is van rá. Viszont otthon élek és anyám az "amíg az én házamban laksz, addig beleszólhatok" című hozzáállást képviseli sok témában. És ő amúgy egész életemben tiltotta az orr pc-t, a plusz fülbevalóknól is rendszeres kiabálós vita volt, és csak utána enhedte meg.(Ez még kiskorúként volt)
2022. jún. 21. 12:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
9-es! Az egyetemen a kémiai intézet nem szólt ezekért, pedig savakkal, lúgokkal is dolgoztunk! Felvettem a gumikesztyűt, a védőszemüveget és ennyi volt. A haj is hullik, az igazi szempilla is.
2022. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A lányom fogorvosa egy fiatal pasi. Mindkét karja tele van tetoválva, fultagitoja van a haja meg kb minden alkalommal más színűre van festve. A multkor kakastarejba volt neki zselézve. A kutyát nem zavarja. Ja, a munkáltatojat sem.
2022. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor örüljön neki.
2022. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
En nem kertem anno engedelyt se pcre, se tetkora. Nem volt belole balhe.
2022. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem láttál még tetovált orvost, mérnököt, cégigazgatót? Akkor szűk körben mozogsz, mert vannak. És mit csinál egy ilyen szűklátókörű főnök, ha az alkalmazott egyik nap tetoválással megy dolgozni, talán kirúgja? Abszurd. Elmúltak már azok az idők, amikor a tetoválásokról mindenki a börtöntöltelékekre asszociált. Nagyon sok szép, igényes tetkót lehet csináltatni, ezekkel nincs probléma. Mondom ezt úgy, hogy nekem nincs tetoválásom, nem is szeretnék, de ha valakinek van, az a legkevésbé sem befolyásolja a róla alkotott véleményemet.
2022. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
15. én nem fogok magyarázkodni, és nem mozgok szűk körben, te se ítélkezz akkor. Hidd el, sok helyen nem múltak el azok az idők.... de leszarom, nekem nincs, nem is lesz tetoválásom, legyen baja annak akinek van.
2022. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Reakció: "Örülök, hogy nem túrod össze az ólat, okos ötlet volt a karika".
2022. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Te simered a szüleidet h mit fognak reagálni kb.
2022. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
9%
Szard le, az orrkarika nagyon joo csajokon 😁
2022. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyógytornászomnak is van tetoválása. A főnökét, aki orvos, pont nem érdekli, nem olyan maradi. De most komolyan, rúgjon ki egy jó szakembert vagy ne adjon neki esélyt csak azért, mert van rajta egy tetoválás?
2022. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!