Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha kikészít anyám?...

Mit tegyek ha kikészít anyám? Megőrülök

Figyelt kérdés
Állandóan beleszól mindenbe, folyamatosan csak intézkedik, mindenről tudni akar. Unom, iszonyatosan unom! Ha már találkozok egy ellenkező nemű emberrel, azonnal kiakad, kifaggat hogy ki ő, nem beszélhetek vele, mert meg van győződve róla hogy ő nem korrekt ember. Úgy, hogy nem is ismeri!!!!! Olyat mond, hogy ha meg tudja hogy a helyen ahova megyek ott lesz xy, akkor nekem végem. Mi köze van hozzá kivel hová megyek? Egyáltalán nem tartozik rá, és nem értem miért kell ennyire idegbetegnek lenni. Egy kis pisisnek néz, és elegem van belőle! Lassan ott tartunk hogy hányingerem van hazajönni, gyűlölöm ha itthon van, mert csak a morcos arcát kell bámulnom 0-24. Örülök hogy most dolgozok mert van munka, így nem kell sokat itthon lennem. De már herótom van... Kikészülök idegileg tőle.

2022. jún. 29. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Költözz el. Más megoldás nincs.
2022. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Az én anyám is mindenáron uralkodni akart felettem. Amikor már nem sikerült, le lettem hordva mindennek. Hogy milyen erőszakos, makacs vagyok, nem lehet velem bírni, ilyen vagyok, olyan vagyok, minden voltam, csak jó nem.


Randira mentem, azonnal beszélni akart az illetővel, és kikereste facebookon is, és folyamatosan írogatott neki. Ránézésre megítélt mindenkit "alkoholista" "erőszakoskodó".


Tényleg csak az elköltözés fog segíteni.

2022. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Költözz el.
2022. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!