Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy milyen a viselkedése...

Anonymus_2022 kérdése:

Hogy milyen a viselkedése annak a gyereknek akit szó szerint leszar az apja?

Figyelt kérdés
Na igen erre elég könnyű a válasz. Amikor szóba kerül az apja akkor azt mondja,hogy nem érdekli, de egyépként nem így van. Belül majd meg halunk a fájdalomtól amikor meglátunk egy lányt/fiút ölelkezni az apjával és csak arra gondolunk, hogy bárcsak vele is ez lenne. Ezt igazából tapasztalatból mondom.
2022. júl. 2. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Attól hogy te ezt érezted, más nincs vele így. Én például boldog voltam amikor végleg eltűnt a házunkból apám, pont nem érdekelt melyik libuskát kefélgeti éppen, vagy csinál-e más nőnek is kölyköt. Felnőtt fejjel tudtam meg hogy van tizenöt féltestvérem (mondjuk azzal már kamaszként is tisztában voltam hogy mekkora ku.rvapecér apám, csak azt nem csinálja fel aki elfut előle) És nem, nem fájt egy pillanatig sem hogy lelépett.
2022. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem is változó. Rajtam például úgy jött ki, hogyha egy fiú/férfi akár egy kicsit is törődik velem, akkor “kötődni” kezdek hozzá.
2022. júl. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a viselkedése milyen, azt nem tudom, de ha SZÓ SZERINT leszarják, akkor nagyon büdös lesz. XD
2022. júl. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Szó szerint leszarja... Fúú az elég durva.
2022. júl. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Jól keresne, aki nyitna egy siránkozós oldalt. Mert a gyk már ezzel van tele kérdések helyett.
2022. júl. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Bírom hogy kiírsz egy kérdést, és már az első mondatban válaszolsz magadnak. Napi hiszti. Asszonysutyorgó meg hasonló balf.. facebook csoportokba népszerű lennél, ott vannak ilyenek.


Amúgy válaszolva a kérdésre, gondolom bepánikol, hányni fog hiszen szó szerint lesz4rták. Akinek nincs ilyen fétise, az nem reagálna pozitívan.

2022. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem tényleg nem érdekelt. Gyerekként se, meg felnőttként se mikor mielőtt megmurdelt jött hogy fizessem az ellátását. Pont annyit foglalkoztam velem mint ő velem, valami elfekvőben nyiffant ki full egyedül, kukacos felfekvésekkel.
2022. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem jó hogy leszart,de húgomat molesztálni akarta.Még jó hogy időben észrelettek véve a hajlamai,és rögtön lehetett cselekedni,így mondhatni nem történt nagy gond.
2022. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Anyja attól még envelheti.
2022. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Hogyhogy szó szerint leszarja? Szó szerint? Fekáliával borítja rendszeresen? Ráül a fiúra és rá ürít vagy mi? Ez nagyon súlyos. Ha nem így van, csak nyomatékosításként írtad, hogy szó szerint, akkor ne csináld.
2022. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!