Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már kirepültek otthonról,...

Ha már kirepültek otthonról, hányszor mentek haza a szülőkhöz? Ott is szoktatok aludni, ha esetleg nagyobb a távolság? A párotok mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 22:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Anyuval amikor egy városban laktunk akkor is csak futólag találkoztunk.. Most, hogy Londonban élek max 1 évben egyszer. Ha minden jól megy hamarosan odakoltozom hozzá ami fura lesz 16 éves korom óta külön élünk 🙂
2022. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is 300 km-re lakom a családtól és általában hosszabb időre, van hogy két hétre is haza jövök, hozzá tenném hogy még nem dolgozok.. Régen nagymamám kérdezte, hogy elengedtek haza? Célozva ezzel arra,hogy a párom elengedett e.. Mindig mondtam, hogy akkor jövök amikor akarok és ebbe senkinek sincs bele szólása. De a barátom könnyen van amúgy mert ő egy városban lakik az egész családjaval, de nem igazán tett megjegyzéseket mikor hosszabb időt töltök itthon. Amugyis sokáig dolgozik, hétköznap nem sok mindent tudunk együtt csinálni.
2022. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Kb. havonta, sokszor ott is alszom 1 nap.

Párom mit szól hozzá? Néha ő is jön, máskor nem.

Mégis mit szólna, hogy meglátogatod a szüleid?

2022. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire 3-4 hetente találkozunk, van, hogy anyu jön hozzám nem mindig én megyek vissza. Kb 300 km választ el, ha csak tehetem, mindig 2-3 napra megyek, 99%ban párom is jön. Ő szüleivel egy városban lakunk, sokszor találkozunk kevesebbet, ott aludni nem szoktunk, nincs is már hely. Nem azt mondom hogy mindig mindenki farokfelvágva megy, néha nincs kedv annyit vezetni / már megint átmenni munka után stb de aztán mindig jól sül ki a végén, alapvetően szívesen járunk
2022. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%

En nagyon messzire koltoztem, ezert jo ha masfel evente egyszer megyek a szuleimhez mert draga a repulojegy es nincs is annyi szabadsagom hogy allandoan utazzak.

Tesom az 100km-re lakik, havonta egyszer tuti megy de van amikor zsinorban 2 hetveget is ott tolt. Hetkoznap nem mennek mert dolgozniuk kell. Ok ott is alszanak nyilvan mert nem akarnak 200km-t levezetni egy nap.


Anyosom tolunk fel oranyira lakik autoval. Felesegem sosem alszik ott naluk mert ez nem akkora tav hogy ne tudjon aznap hazajonni. Kb heti 1szer megy hozzajuk valtozo idopontban, tehat nem kifejezetten hetvegen, van olyan amikor hetkoznapi nap megy.

2022. júl. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló a szitu, mint nálatok, pármom családja 300 km-re, anyámmal - ha nem is a szomszéd ház - egy városban élünk.


Én 2-3 hetente járok anyámhoz egyéb okokból is, de csak egy-egy délutánra, párom olyankor nem jön velem, csak "alkalmakkor", ünnepekkor.


Ha páromékhoz megyünk, a távolságot + kocsihiányt tekintve teljesen alap, hogy minimum két éjszakára menjünk, másképp értelme se lenne az utazás miatt. Általában péntek du/este le, vasárnap du meg haza.

Ő megy kb. másfél-két havonta, nekem annyi volt a kérésem, hogy ne kelljen mindig vele menni - évi 2-3 alkalommal megyek, hiszen a család engem is vár.

A fő ok a közlekedésben rejlik, a hátam közepére se kívánom az 5-6 óra vonatozgatást, faluban gyaloglást. De neki nem mondom soha, hogy ne menjen.

2022. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 260 km-re lakik, 3-4 hetente jönnek. Mivel a párja is helybeli, ő is akkor jön a szüleihez. És igen, akkor általában úgy jönnek, hogy csütörtök este, pénteken úgyis HO van nekik, és vasárnap du mennek vissza.
2022. júl. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, kétévente járok haza. Ott alszom anyamnal. A férjem nem jön, egészségügyi okok miatt nem tud utazni. Soha egy szóval sem volt ellene, hogy én menjek, sőt.
2022. júl. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

Mi ugyanabban a kerületben laktunk, nem túl messze egymástól. Majdnem minden nap beugrottam munkából hazafelé menet, nem csak én, a férjem is. Anyu nagyon örült, mindig volt valami finom kaja. Boldog idők voltak.

N

2022. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
92%

"Én közel 300 km-re lakom a családtól, másfél-két havonta szoktam hazamenni, ilyenkor igyekszem több napra menni. Párom folyamatosan beszólogat miatta, mondjuk ő könnyen beszél, mert az ő szülei a mellettünk lévő házban laknak."

Nem a hazamenéssel van itt baj, hanem a kapcsolatotokkal...

Azért szólogat be, mert hiányzol neki, amikor a szüleidhez mész? Akkor miért nem megy veled ő is?

A szüleid mindig a szüleid maradnak, de az eddigiekből úgy veszem ki, ő nem lesz mindig melletted...

2022. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!