Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már kirepültek otthonról,...

Ha már kirepültek otthonról, hányszor mentek haza a szülőkhöz? Ott is szoktatok aludni, ha esetleg nagyobb a távolság? A párotok mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 22:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
71%
5 éve nem voltam, nem engedik
2022. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
27 kmre laknak. Kb 2-3 hetente megyek haza attól függően ki hogyan dolgozik. Ott szoktam aludni egy éjszakát ilyenkor. Tehát szombat délelőttől vasárnap délután 18-ig szoktam ott lenni ilyenkor.
2022. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
11%

21 vagyok


Párom szerint rohadékok

2022. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
98%

"21 vagyok

Párom szerint rohadékok"


:-OOO

És te a párodnak nevezed őt?.....

2022. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

20 kilométerre lakunk, férjemmel együtt megyünk a szüleimhez, kb. úgy átlag 3 hetente. Délelőtt megyünk, este jövünk haza, ebédelünk, sokat beszélgetünk, kávé, süti, jól szokott telni.

Férjem szülei már nem élnek sajnos.

2022. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%

Eleinte hetente-kéthetente, már inkább csak havonta egyszer, max kétszer.

Régebben néha ott is aludtunk, de aztán lett saját macskánk, azóta nem.

2022. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a férjem is szereti a szüleimet, mindig szívesen jön velem. De mindig mondom neki, hogy nem kötelező, ha nem akarna, nem kéne jönnie.

A távolság kb 30 km.

#26 voltam

2022. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
10%

"lett saját macskánk, azóta nem"

Nem először jön elő, hogy egy állattal való kapcsolatot az emberekkel (legközelebbi hozzátartozókkal!) való kapcsolat elé helyez valaki. Azért ez elég szomorú.

2022. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
95%

Kb 10-15 km a távolság mindkettőnk szüleitől. Nem szoktuk számolni hányszor megyünk. Általában havi 1-2x de nem egész napra, csak 1-2 órát beszélgetünk.(Kivéve ha valaki szülinapja van, akkor ebéd+ délután ott vagyunk)

Sose alszunk ott, ilyen távon felesleges. Cicáink is vannak, de előtte sem aludtunk náluk.


28-as szerintem ez normális hogy nem hagyják magára a cicát pl. 2 napra csak azért hogy a szülők örüljenek hogy a gyerekszobába alszanak (amúgysem értettem soha miért jó ez. Nyilván nem arról beszélek amikor 300 km a távolság, hanem ha viszonylag közel laknak, hiszen mindenki tud menni bármikor amikor kedve / ideje van)

2022. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
91%
28, miért lenne szomorú? Ha hiszed ha nem az állat felelősség és nem lehet több napra magára hagyni, mert lehet nincs egy szomszéd vagy barát, ismerős aki vigyázna rá. Továbbá lehet a szülők nem tolerálnák, illetve az állatnak se feltétlen élmény egy több 100 km-es utazás. Lehet nincs kocsi se.. Szóval összetett probléma. Ebbe próbálj belegondolni.
2022. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!