Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyik szulom lustának...

Az egyik szulom lustának mindennek elhordott a munkatársainak akik rajtam röhögtek hallottam most itthon hogy erről beszélt. Ez nagyon fáj lelkileg. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Mindketten nagyon lehuzzák az embert az életről beleszólnak mindenbe. Azzal foglalkoznak hogy mit mond a másik én meg leszarom hogy ki mit mond.
2022. júl. 5. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

"én meg leszarom hogy ki mit mond"


Tedd most is azt :)

2022. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
A jelek szerint mégsem tojod le annyira, ha a munkatársak véleménye számít. Akiket nem is ismersz, gondolom.
2022. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor miért is a kérdés ha nem érdekel mit mondanak, valahol nem nagyon van ebben logika.
2022. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván nem szarod le!

A munkatársai véleménye teljesen mindegy, hiszen az ő elmondása alapján ítélnek, és a valósághoz semmi közük, és még ha igaz lenne sem röhögnek, csak sajnálkoznak, sőt gondolom kamasz vagy, úgyhogy még empatikusak is, ez mindent, és bármit kihozhat.

Az lenne fontos, hogy ő mennyire reálisan ítél! Nézz magadba, tényleg lusta vagy? Emlékszem még, hogy fáj a kamaszkor, de a korlátoknak ésszerű oka van, nem akarom a szüleidet megítélni, hiszen semmit nem mondtál, de kellenek! Nem mindegy, hogy hány éves vagy, és ezek hol vannak.

2022. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
És miért monda ezt? Lehúzott, vagy csak panaszkodott mert elege van hogy tényleg lusta vagy?
2022. júl. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát valószínűleg lusta vagy. Ez oké neked? Akkor ne foglalkozz vele. Ha szeretnél rajta javítani, akkor tegyél érte. De hogy mások mit gondolnak, kit érdekel?
2022. júl. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Ha egyszer lusta vagy..biztos nem ok nélkül mondta.
2022. júl. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lusta is vagyok meg nem is. Nem tetszik nekik hogy ott hagytam egy munkahelyet fiatalon mert máshova akarok menni meg elakarok koltozni, sokat hibáztam a munkahelyen is nem érrztem hogy az én utam lenne. Szarul esik hogy senki nem támogat, anyám meg ideges hogy jajj mit fog mondani másoknak meg hogy tök szégyen vagyok.
2022. júl. 6. 08:03
 9/18 A kérdező kommentje:
Amennyi pénzt gyujtottem megyek is. Hogy lehet egy szulotol azt hallani hogy takarodni fogsz?!
2022. júl. 6. 08:04
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Rohamosan szaladunk egy gazdasági szakadékba és otthagyod a munkahelyed, mert nem a te utad úgy, hogy nincs kilátásban másik? Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Nem a lustaság a legnagyobb bajod.
2022. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!