Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyik szulom lustának...

Az egyik szulom lustának mindennek elhordott a munkatársainak akik rajtam röhögtek hallottam most itthon hogy erről beszélt. Ez nagyon fáj lelkileg. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Mindketten nagyon lehuzzák az embert az életről beleszólnak mindenbe. Azzal foglalkoznak hogy mit mond a másik én meg leszarom hogy ki mit mond.
2022. júl. 5. 23:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na akk mi?😂
2022. júl. 6. 09:22
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szóval igaza van: hagyod a munkahelyet mert büdös a munka, meg anyád úgyis eltart majd.. Hát igaza van, lusta vagy.
2022. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval otthon élősködsz anyádék nyakán és még te hisztizel hogy lustának tartanak.. van egy rossz hírem..lusta vagy :-D
2022. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó duma, amennyi pénzt gyűjtesz munkanélküliként, indulsz is, de a zsebpénz nem jár nyugdíjig, ugye tudod:DDD


Kicsapnálak, mint a sza@ros macskát, ha 1 hónapon belül nincs bevételed-munkád:D

2022. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne érzékenykedj! Évtizedekkel ezelőtt amikor 10 év körüli kisfiú voltam akkor apám vitt rólunk gyerekről fényképeket az osztálytalálkozójára. Ment a duma hogy nem könnyű 4 gyerekkel de ha helyzet van megver engem (nem én vagyok a legkisebb és nem is lány azért pont engem) oszt rend van. Nem voltam/voltunk rosszak csak ugye ha idegesek voltak valamiért akkor ki kellett ereszteni valami jogcímen a gőzt. Nos ott nem "hippik" hanem "spártaiak" voltak az osztálytalálkozóján, szal fújozás helyett kb piedesztára emelték milyen tökös keménylegény
2022. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Haver, otthon vagy felnőtt fejjel munka nélkül saját hibádból, anyád eltart, és csodálkozol, hogy ki van bukva rád?


Mégis mi a f@szt vártál? Még meg is dicsér, hogy otthagyod a munkahelyed, vagy hogy kirúgatod magad?

2022. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

1. Anyád túloz és a munkatársai nem röhögtek.

2. A munkatársaik csak kínjukban röhögtek, mert a f@sznak sincs kedve hallgatni és jópofát vágni hozzá, hogy a másik kölyke otthon mit csinál.

3.Bárhogy is van, hidd el, a kollégákat egy percig nem érdekli igazán.

2022. júl. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha valóban leszarnád ki mit gondol, nem tetted volna fel a kérdést.
2022. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!