Most már jobb lesz?

Figyelt kérdés

Megszüntettem a kapcsolatot végleg a szüleimmel egyrészt, mert kitagadtak.


Igazából eddig is csak bizonyítási vágyból tartottam velük a kapcsolatot, hogy megmutassam nekik, hogy attól, hogy kitagadtak a lakásból, attól még tudtam venni magamnak sajátot.


De sajnos pont leszarják a sikereimet, így halistennek eljutottam arra a pontra, hogy na most már vége a jópofizásnak, meg ők is úgy álltak már hozzám.


Megmondtam nekik, hogy soha többé ne keressenek. Remélem soha többé nem kell velük bármikor is beszélnem. Nagyon úgy néz ki, hogy vagyonos leszek, amit persze nem nekik köszönhetek. Így kb. Soha a büdös életben nem adnék nekik egy forintot se, amiért kitagadtak. Felőlem könyöröghetnek majd a halálos ágyukon pont nem fog érdekelni.


Azt akarom, hogy soha többé ne keressenek emiatt, hogy pénzt adjak nekik. Megoldható ez?


2022. júl. 9. 08:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Rajtad múlik.
2022. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudják az anyósom címét, így simán kideríthetik, hogy hol lakom.
2022. júl. 9. 08:47
 3/44 A kérdező kommentje:
Telefonszámot mindenképp változtatni fogok
2022. júl. 9. 08:48
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
de azt mondod, hogy kitagadtak. akkor miért keresnének?
2022. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Megtudjak valahogy, hogy milliárdos lettem és pénzt akarnak kérni.
2022. júl. 9. 08:55
 6/44 A kérdező kommentje:
Venni akarunk anyósoméknak is egy lakást. Siman megtudhatják és akkor pénzt fognak kérni
2022. júl. 9. 08:59
 7/44 A kérdező kommentje:
Beperelnek amiért felneveltek, hogy adjak pénzt
2022. júl. 9. 08:59
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
ilyen nincs. és ezt te is tudod. ha olyan okos vagy, hogy milliárdos lettél
2022. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Siman megfenyegetnek minket valamivel és akkor baszhatjuk. Nővéremnek több millió adóssága van, valahogy tuti eléri, hogy kifizessem azt is.
2022. júl. 9. 09:02
 10/44 A kérdező kommentje:
Össze veretnek cigányokkal.,hogy fizessünk
2022. júl. 9. 09:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!