Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Természetes, hogy egész nap...

Természetes, hogy egész nap feszültség,vita, üvöltözés, fenyegetés megy a családban vagy csak nállunk van így?

Figyelt kérdés
Jelenleg terkovezunk és azon kuldik el anyam es a ferje egymast a masik anyjaba mert mekkora egy rohadek volt a masik, hogy belekezdett egy ilyenbe, es akkor ebbe beszall a batyam is akinek az otlete volt es felvette a hitelt. Ezen kivul olyan aprosagokon "haborus helyzet" alakul ki, hogy pl a babgulyas amit foztem nem tul suru volt es idezem: zabaljam meg a babfozeleket amit kotyvasztottam, vagy pl: tul morzsas lett a rantotta husvetkor mert anyam ferjenek azt kellett csinalom mert nem eszi meg a fott tojast erre elkezdte verni az asztalt anyam pedig megakart verni de belerugtam, elesett es elkezdett sirni es meg en voltam a szemetlada (mai napig nem banom). Ha vala sirtam akkor megfenyegettett anyam, hogy belenyomja a fejemet a konektorba es megbelez. Folyamtosan ki kell szolgalni a ferjet, a faszi egy popcornt nem tud megcsinalni azert lehiv az emeletrol hogy csinaljam meg neki. Reggel terulj terulj asztalkamat kell neki varazsolni teaval rantotaval kaveval mert amugy inkabb nem enne semmit vagy kitorne a haboru mert nem lett kiszolgalva. Vagy pl most megy az epitkezes nem hozott csak 1 segedet (anyam ferje) es en lettem befogva 8oraba beton tormeleket lapatolni annyit nem halottam, hogy kosz vagy valami. Szoval a kerdes lenyegeben az, hogy ez mashol is igy van es altalnosan elfogadott ez a jelenseg, vagy ez tokre normalis?

2022. júl. 13. 20:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Kolompáréknál is több az intelligencia.
2022. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez komolyan kérdés?
2022. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Az üvöltözés, bántás nem normális. Az sem, hogy reggelit nem magának ad.

Viszont az, hogy befognak segíteni, teljesen normális, gondolom ők is vagy munkahelyen melóznak közben, vagy szintén hordják a követ.

2022. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Máshol si vannak viták.
2022. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem hordjak a kovet, csak nekem kelett, nem is azzal van a bajom, hogy segitenem kelett, hanem a batyam hozza allasaval, akinek odaig tart a felelossege hogy felvette a hitelt mindenki mas oldja meg o naokozbe dolgozik delutan maszekol cimszoval nem er ra. Anyam ferjetol annyit nem halottam hogy fapapucs mert szerintem egy koszonom, hogy segitettel megjarna, ameddig a 2bites ugyfeleivel (Kolomparek) a legkondis irodajaban ucsorog a szekben.
2022. júl. 13. 20:28
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
LoL
2022. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Fiú vagy lány vagy?
2022. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Fiu de nem tudom ez miert lenyeges, de megegyszer leirom, hogy nem a munkaval van a baj hanem, hogy semmi sins ertekelve barmit is csinal az ember suthetek/fozhetek en kacsalabon forgo palotat is akkor is max megeszik kussolva es annyi. Szivesen segitek de eleg lehangolo ha munka utan annyit nem kerdeznek, hogy na mi van?
2022. júl. 13. 20:56
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem költözöl el?
2022. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

"suthetek/fozhetek en kacsalabon forgo palotat is"

:D

2022. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!