Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekelhelyezési kérdés,még...

Gyermekelhelyezési kérdés,még terhesen?

Figyelt kérdés

Leírom a történetet röviden,de igyis hosszú lesz.

9.honapban járok a Baba apját elhagytam a terhesség felénèl.

Okok igazából az alkohol gondjai(egyszerűen nem ismer mértéket,hány es ordít önkívületi állapot,részegen vezetés vannak videóim..)és az,hogy nem vált el a feleségétől aki a mindennapi életünk része volt gyakorlatilag,hozzáteszem nem miattam mentek szét mikor én megismertem fél éve egyedül volt)Ahogy eljöttem vissza is költözött hozzá tehát a megerzeseim igen jók voltak. Albérletben lakom amit ő fizet,de minden mást én teremtek elő mert még dolgozom és előtte is dolgoztam végig. Mondtam neki,hogy vissza adnám a lakást kilépek ebből a kapcsolatból mert én nem bírom tovább. A semmiért szenvedek egyedül gyakorlatilag. Erre mondta nem fogadja el a dontesem mert itt a közös gyerekünk(4 hetem van szülésig)

Zsarol,hogy elveszi tőlem majd és tönkre tesz idegileg. Erről van felvételem is. Viszont orvoshoz egyszer el nem vitt,babának semmit nem vett,sőt ha én vettem mindig mondta minek..és semmi felelősséget nem látok,hogy érezne irántunk. Mondta ha lesz valakim tönkre teszi őt is meg engem is! Hová forduljak? Ez így nem lesz jó senkinek. Köszönöm a választ. Nagyon el vagyok keseredve.



2020. júl. 20. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, szemét dolog, de én beadnám neki, hogy nem ő az apa.

Nem kérnék semmit, és neki se lennének jogai.

2020. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez már tervem volt és mondtam neki,mondta jogi úton fogja bebizonyítani mert tudja,hogy az övé.
2020. júl. 20. 18:26
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

És itt a következő troll kérdésed nénike. A magad feje által hozzáköltött dologgal, aminek köze nincs a valósághoz.


Sorolom miért:


Egy tartással lévő/élő nő sosem engedi, hogy az albérletet egy férfi fizesse ahol él.Soha Csak akkor enged beszállni bele-ha együtt élnek.

A story eleje sem úgy volt-ahogy azt gondoltad és kreáltad ide.


A lényeges pontot ami miatt most is itt vergődsz-sosem fogod megtudni, még ha napi ezer kérdést fogsz csinálni.

Nálad ott a hiba, hogy a saját sekély, és pénzéhes lelkivilágodból indulsz ki.

2020. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem hetek óta,hidd el rossz ajtón kopogtatsz!

Bárcsak ennyi gondom lenne az életben,mint troll kérdéseket gyártani. :-/

2020. júl. 20. 18:30
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
3+ Most már megint időt fogok fordítani arra, hogy már az első pár mondatodból is látszódjon, hogy egy olyan történet próbálsz a Gyíkon előadni,kérdés formájában,ami nem veled történt meg, hanem 2 db másik emberrel, és aminek lényeges részeit nem tudod-így hibázol, nem ám kicsit, hanem nagyon.
2020. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
4 Felesleges kamuznod. Minden ilyen történetedre fogok lépni, és teszek róla, hogy ha nem is tudják az emberek a valóságot, de legalább sejtsék, hogy ki vagy te, és milyen alávaló módszert próbálsz alkalmazni.
2020. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
1 Most az egyszer nem tudtál volna csendbe maradni?:D Jaj..
2020. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Először is költözz el és biztosíts egyedül lakhatást. Aztán pedig készülj fel, hogy követelheti a babát. Ha bizonyítani tudja az apaságát, akkor nem tagadhatod meg a láthatást. Barátok, család, valaki nem tud befogadni, hogy nyugodtan vihesd haza a babád?

Fenyegetésre nem ijedj be, hanem biztosítsd a baba körülményeit. Ha ez sikerül, akkor elég nehéz lesz elvenni őt tőled.

2020. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Minuszolhatod a dolgokat, de tudod vannak olyan nők-akik közé te nem tartozol-akik nem engedik hogy bárki kitartsa őket.

Te nem tartozol közéjük.

2020. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

9, te vagy a kedves apuka, vagy miért fáj ennyire a kérdés?


Kérdező, keresd meg a helyi családsegítő szolgálatot, ott kérhetsz jogi segítséget is. A lakhatásodat gyorsan rendezd el, különben nem fogják hazaadni a babát, ha nincs hova.

Apuka perelhet a gyermekelhelyezésért, de egy újszülöttet csak akkor vesznek el az anyától, ha alkalmatlan a nevelésre. Te nem vagy az a leírtak alapján. Láthatási jogot kaphat, ha bíróságra megy, de mivel pici, csakis a te jelenlétedben.

2020. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!