Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Anyukám pár hónapja egy hozzá kicsit sem illő emberrel van együtt. Pár hete ez az ember ( bocsánat képtelen vagyok férfinek nevezni) részegen kikelt magából és megfenygette,(enyhén) bántalmazta anyukám. Ezek után 2 éjszakára hazament, majd anyám visszafogadta és újra együtt kell vele élnem, őszintén mit kéne tennem? Ha csak a saját életét tenné ezzel rosszabbá akkor hagynám mert makacs és tudom hogy nem igazán lehet vele beszélni ha szerelmes,de erősen kihatsssal van az enyémre is.

2020. ápr. 11. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el.
2020. ápr. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Elfogadod, hogy anyád őt választotta. Amennyiben nagykorú vagy, elköltözöl.
2020. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem sokat tudsz tenni sajnos. Elmondod anyukádnak a palival kapcsolatos aggályaidat, ő meg majd dönt valamit.
2020. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném, hogy anyukád szerelmes, csak nem akar egyedül lenni. De egy ilyen embertől meg kellene szabadulnia, próbáld rábeszélni, és ha nem sikerül, költözz el, amint 18 éves leszel, és van már kereseted, hogy ki tudd fizetni az albérletet. Vagy költözz apukádhoz, ha lehetséges.
2020. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit kéne tenned? Alaposan megjegyezni, amit látsz, hogy te majd ne kerülj ilyen helyzetbe.
2020. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy megpróbálsz vele beszélni.Elmondod neki hogy szerinted nem neki való stb.
2020. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!