Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nagyon erőltették a...

A szüleim nagyon erőltették a gimnáziumot, már be is írattak, de nekem semmi kedvem hozzá, már vagy egy éve ezt pampogom, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szépen belerángattak ebbe az egészbe, először azt mondták, hogy csak kipróbálom a felvételit, majd eldöntöm, hogy megyek-e vagy sem. Aztán egyszer csak kijelentették hogy megyek és kész, de azt eldönthetem, hogy (Szfvár) melyik gimibe. Na, abból az jött ki, hogy CSAK a Vasváriba mehetek. Akkor teljesen összetörtem, mert egy másikba akartam menni a barátnőmmel együtt. És ez a suliban jött ki rajtam. Az ofő, a pedasszisztens próbálta rávenni anyukámékat, hogy hadd maradjak. Anya semkire nem hallgatott, és félek, hogy nem fogom a gimiben bírni ép idegekkel, főleg, hogy vidéki vagyok.. Segítsetek, hogy vegyem rá a szüleimet, hogy maradjak általánosban? Valaki már volt ilyen helyzetben?
2022. júl. 20. 13:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%

"hogy vegyem rá a szüleimet, hogy maradjak általánosban?"

Mi? Hát nem most végeztél az általánossal? Nem elballagtál? Utána szoktak középiskolába menni. Az általános meg nem olyan mint az ovi, hogy maradhatsz még egy évet, ha nem vagy iskolaérett. Vagy lemaradtam valamiről?

2022. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
30%
Van valami pszichés problémád, amitől nem bírod a gimnáziumot?
2022. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom hatosztályos gimiről van szó.
2022. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Már a nyáriszünet felénél járunk emberek. Kitartás!
2022. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2022. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

Hogy maradhatnál az általánosban?

Vagy még a 8 osztályt se jártad ki, és 6 vagy 8 osztályos gimnáziumba mennél?

2022. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
57%
És a szüleid téged hogy vegyenek rá hogy minimálisan használd az agyad? Miért nem rögtön az oviba akarsz visszamenni?
2022. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
56%
Várj kitalálom: a legnagyobb baj hogy a barinő nem lesz veled egy osztályban. Még jó hogy erre teszed fel a jövődet. Gondolom munkahelyre is csak ugyanoda mentek, különben hiszti lesz.
2022. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

6 osztályos gimire tudok tippelni. Nem olyan vészes az egyébként. Ha sikerült a felvételi, akkor a suliban sem lesz gond. Barátnőddel gondolom tudtok találkozni iskolán kívül is, meg lesznek új haverok.

Őszintén, ha a helyedben lennék, akkor én mennék a 6 osztályosba. Rokon gyerek Vasváris, imádja a sulit, nagyon jó véleménnyel van róla.

2022. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszi a "bíztató válaszokat"..
2022. júl. 20. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!