Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák nektek erről mi a...

Apukák nektek erről mi a véleményetek? Nálatok ez megszokott?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, Állt.isk kori barátság. A barátomnak van egy 6 éves kisfia. Baráti, rokoni társasággal nyársaltunk, és ugye ránk esteledett beszélgettünk, iszogattunk. A kis fiú is fenn maradhatott, majd mondom elmegyek pisilni (nem mentem be a mosdóba csak a hátsó kertbe egy eldugott részhez) mondja a barátom jön Ő is ( nálunk ezzel sosem volt probléma nem vagyunk szégyenlősek) viszont most jön a számomra furcsa dolog, utánunk jött a kis fia is és Ő is pisilt, nekem kellemetlen volt egy kis gyerek előtt (meztelen p.ccsel) mondja az apja, hogy nem baj ha látja neki is ilyen van. Nekem nincsen gyerekem, és nem tudom hol a határ. Nem nudisták vagy ilyesmi, de ez nem furcsa egy kicsit. Azóta kellemetlenül érzem magam, másnál is van ilyen?

2022. júl. 23. 13:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, az eddigi válaszolók mind nők voltak, ezért nem vették észre, hogy ez kamu.


Úgy is mondhatnám, ótvar hazugság.


Akármikor pisil egy férfi állva, felöltözve, csupán a nadrágját kigombolva, gyakorlatilag nem látni a farkát. Nem olyan nagy az. :-))) Csak aki direkt szembefordul vele és oda fixírozza a tekintetét, az fogja TALÁN látni. Azért mondom, hogy talán, mert én sose nézegettem más farkát. Ha az a gyerek kicsit is normális családból jött, akkor ő sem nézegeti. Pisil az apja mellett és kész. Ha nem az apja pisil mellette, hanem másik férfi (adott esetben egy idegen egy nyilvános WC szomszédos piszoárja felett), akkor mellette végzi el a dolgát. És nem bámulja sem az apjáét, sem idegenét, de az óvodás/iskolás társáét sem, ha együtt pisilnek.


A kérdező viszont alighanem perverz, rossz esetben pedofil lélek lehet, és várja az intim, szaftos történeteket. Ezért fejezte be egy kérdéssel: "... másnál is van ilyen?"


Ne szerezzük meg neki azt az örömet, hogy bármi személyes történetet írunk a témában!

2022. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Kamu.
2022. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Ők ezt lazábban ekzelik.
2022. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Igazából mi a kérdés, türhő, türhőt nevel.
2022. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten igénytelenek vagytok.
2022. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Beteg Kérdezőtől, beteg kérdés.
2022. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy eljárogat a csapat a kert végébe, máshol is így megy ez... de azért van bokor két méterrel odább is, meg azért el lehet fordulni egymástól 40-50 fokot, én úgy gondolom, és azt már nekem nem mondaná meg senki, hogy ezt a pár lépést ne tegyem meg. Amúgy se fogom vkivel egymás lábát is fröcskölni.
2022. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
No a válaszokból látom, hogy egyikőtöknek sincs gyereke...
2022. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!