Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez bántalmazásnak számít?

Ez bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés

Apámnak van ez a nem is tudom minek nevezzem dolga. Nagyon furának fog hangzani. Ezt a dolgot ő találta ki, úgy hívja hogy venna. Ez lényegében annyit jelent hogy az ujjával vagy bojlifúróval (kis éles fúrófej) nyomja a homlokomat. Ami fáj. Mondom neki hogy ne csinálja, de nem áll le. Neki ez vicces. Nevet rajta. Volt már hogy nyomot hagyott a homlokomon ezzel. Volt hogy már kiabáltam hogy álljon le de nem tette. Már régóta csinálja ezt. Még régen a testvéreivel is ezt csinálta. Ez bántalmazásnak számít?

16/l


2022. júl. 26. 20:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%

Azèrt mert az apád?

Bàtyàmmal egyszer vitatkoztam. Nem làtogatta meg sosem apumat. 13 èves voltam mikor elvàltak. Màig nem kèrdeztem meg, hogy mièrt nem làtigatta, làtogatja meg. Èn is ezt mondtam neki. Azèrt làtogasd meg, mert az apád. Azt válaszolta, hogy "Lehet hogy az apàm, de ez az èn èletem!" Ès igaza volt....

2022. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
93%
*Apànkat
2022. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%

Majd 3 év, és már el is töröd.


Bár csak gyerekként lennénk olyan menők, mint felnöttként...


Törd el az ujját a féregnek.

2022. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
53%
nagy komédiás az öreg vén tata!
2022. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!