Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Néha olyan bunkó tudok lenni...

Néha olyan bunkó tudok lenni anyukámmal, mit tegyek, hogy ne rajta vezessem le a boldogtalan magánéletemet?

Figyelt kérdés

Mostanában feszültnek érzem magam és nem tudok mit kezdeni az érzéssel. Sokszor anyunak szólok vissza úgy, ahogy nem kellene, akkor meg még rosszabbul érzem magam, mert lelkiismeretfurdalásom van.

Az előbb is összezörrentünk, segítenie kellett volna készülődésnél egy dologban (mennem kell dolgozni), viszont ő mondta, hogy szintén megy el valahova. Kérdeztem visszaér-e, mielőtt elmegyek, vagy nem tudna-e kicsit várni, erre emelt hangom mondta, hogy nem, mondtam, hogy jó, akkor menjél, kérdezte, hogy de mit kell segíteni, mondtam, hogy semmit akkor, erre elkezdte mondani, hogy nem körülöttem forog am mindenki, erre felcsattantam, hogy oké húzzál el, mondtam, hogy nem érdekel....

Ablak nyitva, lehet még az utcán is hallotta valaki.

Szóval ilyesmikre kell gondolni. Egyszerűen nincs hozzá elég türelmem, mindent elfelejt, amit mondok, értetlenkedik, háromszor visszakérdez. És mivel alapból feszült vagyok, sokszor bunkón szólok vissza.

Annyira bánt, de nem tudom, hogy változtassak...


2022. júl. 28. 16:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%
A 7-es nem én voltam. (2, 4, 5, 10 voltam én)
2022. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

11# magamnak fizetném...

Csak kikértem a véleményét és szerinte nem jó ötlet.

2022. júl. 28. 17:58
 13/34 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kerdező!


Ez egy aranyos kérdés :) tök szimpi, hogy belátod, hogy néha f@szfej vagy, és nehéz veled.. És pozitív, hogy változtatnál.

:)


Nem tudom mennyi idős vagy, de nem fogok azzal jönni, hogy minek laksz még otthon.

Vannak élethelyzetek, én pl. Laktam otthon 30 évesen mikor felujitottam a lakast amit vettem. Hat az se volt egyszeru :D


Azt tudom csak javasolni, hogy üljetek le, és meséld el neki őszintén ezeket a gondolatokat. Ha benne is van ilyen jellegű belátás, mint benned, jó dolog kerekedhet belole :)

2022. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%

"hogy szintén megy el valahova. Kérdeztem visszaér-e, mielőtt elmegyek, vagy nem tudna-e kicsit várni, erre emelt hangom mondta, hogy nem, mondtam, hogy jó, akkor menjél,"


De mi az a dolog, amit anyád nélkül nem tudsz megcsinálni, de ennyire fontos volt?

Ez az egyik. A másik meg, miért, anyádnak nem lehet dolga? Ő nem siethet? Neki vissza kell érnie rád?


"mondtam, hogy jó, akkor menjél, kérdezte, hogy de mit kell segíteni, mondtam, hogy semmit akkor"


Szóval egy hisztis liba voltál. 2x is megkérdezte mit segítsen, de te inkább bedurciztál és elkezdtél "semmizni".


"erre elkezdte mondani, hogy nem körülöttem forog am mindenki, erre felcsattantam, hogy oké húzzál el, mondtam, hogy nem érdekel...."


És anyádnak baromira igaza van. Nem körülötted forog minden. És te mondod anyádnak a saját lakásában, hogy húzzál el? Vissza vehetnél az egódból kislány.

2022. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is menj pszichológushoz. És mielőtt anyádat cseszteted, vegyél egy nagy levegőt. Ne rajta vezesd le azt, hogy barmok vesznek körül. Én is ezt csináltam, megtanultam kezelni. Lehetséges hogy új munkahely is kéne!
2022. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező. Az, hogy észrevetted, és változtatni szeretnél szerintem már egy jó irány. Ha legközelebb megtörténik ülj le beszélj vele, öleld meg, kérj bocsánatot és mondd el neki, hogy te is feszült voltál nem akartad megbántani. Te is megkönnyebbülsz majd és ő sem neheztel rád. Tudom mit érzel én is hasonló, ha nem rosszabb cipőben járok most anyukámmal. A feszültség levezetésének más módjai után kell nézned. Sport, jóga más kikapcsolódások stb.
2022. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
38%
Mielőtt pszichológushoz rohangálnál pénzt költeni, előtte próbálj meg néhány szexpótló segítséget a dolgos kezeddel! Garantáltan lehiggadsz egy időre és ha mégsem, akkor még mindig ott a pszichológus!
2022. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
90%
Amikor te mindent elfelejtettel, es sok sok türelem kellett hizzad, anyukad ott volt, es segitett (0-18ig kb). Most h ő oregszik ugyanezt az ELET elvarja toled, de anyukad csak halas lenne erte.
2022. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Egyrészt sehol nem írtam, hogy az ő lakásában lakunk, másrészt tudom, hogy bunkó voltam, ahogy a kérdésben írtam is, nem arra voltam kíváncsi, hogy a leírt esetről mit gondoltok. Sok válasz elég agresszív és rosszindulatú, nem segítő szándékú. Aki meg rám írja, hogy primitív vagyok, így ismeretlenül, az semmivel sem különb. Sok válaszoló, aki csak fröcsögni tud, a saját szemében a gerendát sem veszi észre.

Annak a kevés kommentelőnek, aki valóban segíteni jött ide, nem a saját frusztrációját levezetni, köszönöm.

A további rosszindulatú válaszokat nem fogom kommentálni, bánom, hogy feltettem itt ezt a kérdést, nem tudom, hogy egy ilyen nívójú oldalon mire is számítottam...

2022. júl. 28. 22:44
 20/34 anonim ***** válasza:
47%
#17 Ez az incel hímeknél tud megoldás lenni. Mi nők tudunk gondolkodni úgy is, hogy nem maszturbáltunk/szexeltünk az elmúlt 10 perc során.
2022. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!