Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Néha olyan bunkó tudok lenni...

Néha olyan bunkó tudok lenni anyukámmal, mit tegyek, hogy ne rajta vezessem le a boldogtalan magánéletemet?

Figyelt kérdés

Mostanában feszültnek érzem magam és nem tudok mit kezdeni az érzéssel. Sokszor anyunak szólok vissza úgy, ahogy nem kellene, akkor meg még rosszabbul érzem magam, mert lelkiismeretfurdalásom van.

Az előbb is összezörrentünk, segítenie kellett volna készülődésnél egy dologban (mennem kell dolgozni), viszont ő mondta, hogy szintén megy el valahova. Kérdeztem visszaér-e, mielőtt elmegyek, vagy nem tudna-e kicsit várni, erre emelt hangom mondta, hogy nem, mondtam, hogy jó, akkor menjél, kérdezte, hogy de mit kell segíteni, mondtam, hogy semmit akkor, erre elkezdte mondani, hogy nem körülöttem forog am mindenki, erre felcsattantam, hogy oké húzzál el, mondtam, hogy nem érdekel....

Ablak nyitva, lehet még az utcán is hallotta valaki.

Szóval ilyesmikre kell gondolni. Egyszerűen nincs hozzá elég türelmem, mindent elfelejt, amit mondok, értetlenkedik, háromszor visszakérdez. És mivel alapból feszült vagyok, sokszor bunkón szólok vissza.

Annyira bánt, de nem tudom, hogy változtassak...


2022. júl. 28. 16:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
31! Te tipikusan az a barom vagy, aki pedálozik egy nőért, az valamiért nemet mond, és egyből k*rvának mondod. Aztán minden nőt, mert nem akarnak tőled semmit. Amíg ilyen undorító vagy, ne is várj csodát. Menj aztán keress valami barmot aki hasonlóan gondolkodik, aztán menjetek szobára! Nőnek úgysem kellesz!
2022. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kinél laksz? Van párod? Nem egészen világos még mindig a legutolsó veszekedésetek háttere!
2022. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
95%
#31 Nem. Amit te csinálsz, annak az egyik fele projekció: a saját szexuális frusztráltságodat projektálod rá a nőkre. A másik fele a megértésre való hajlandóság teljes hiánya. A szomorú tény az, hogy egyáltalán nincs szükségünk faszra ahhoz, hogy orgazmusunk legyen, sőt! Valódi szex (értsd: 1 db férfi + 1 db nő) során sokkal kevesebbszer van orgazmusunk, mint maszturbáció során. Hamar elsültök, szarok vagytok az ágyban, ha eldurrantatok, már alszotok is, a saját kielégülésetek a legfontosabb számotokra, stb... A férfiak nagyon kis százaléka hajlandó annyi energiát beletenni a szexuális együttlétbe, hogy jobban megérje vele a szex, mint egy vibrátorral & és az ujjaimmal. Ez az igazság.
2022. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
92%
Szép volt, 35-ös! Tökéletes megfogalmazás!
2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!