Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat egy fiúval éjszakai fürdőbe?

Figyelt kérdés
A fiúról mindenki azt mondja hogy nem megbízható, felelőtlen, rengeteget iszik és cigizik, illetve ha részeg akkor verekedésekbe keveredik meg nyomulós. Ti elengednétek a helyemben a lányomat vele kettesben éjszakai strandra? Az apja literálisan kiakadt, kiabál, csapkod, ordibál. Én talán jobban kezelem, de én is aggódok azért mert nem ismerem ezt a fiút személyesen...

2022. júl. 31. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
85%
En nem engednem el. 15 evesen ne maszkaljon ejszakai furdobe a leanyzo amugy se.
2022. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy engedném. 15 éves gyereknek semmi keresnivalója éjszaka sem fürdőkben sem az utcán.
2022. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2022. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
94%
Nem a "mindenki" véleménye alapján döntenék, de úgy hogy nem találkoztam még vele személyesen, biztos nem engedném el.
2022. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
95%

Alapból nem engedném 15 évesen éjszakai fürdőbe, de az alapján amit erről az alakról írtál, vele nappali fürdőbe se nagyon.

Mondjuk a lányod apja se nagyon tudja kezelni az indulatait :(

2022. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Felsorolsz egy rakat negatív tulajdonságot és megkérdezed, mi engednénk-e? Persze, ez az első gondolatunk a tulajdonságokat olvasva :D, még csak kiegészítés sem volt mellé, hogy viszont emellé ilyen és ilyen pozitív tulajdonságokkal rendelkezik.
2022. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
91%
Remélem, te tképpen nem az anya vagy a kérdésben, mert akkor nagyon-nagyon szomorú vagyok, hogy egyáltalán felmerült benned, hogy elengeded.
2022. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
91%
15 évesen senkivel nem engedném el éjszakai fürdőbe, nemhogy egy ilyen gyökérrel. Hogy merülhet fel bármelyik szülőben az, hogy elengedi egy ilyen alakkal, akinek ilyen rossz a híre? Oké, arra se mindig lehet adni, ezt aláírom, emrt az emberek hazudnak, de akkor is.
2022. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

Igen én se szeretném elengedni viszont a lányom oda van érte és most hogy tiltsam el?

Sajnos nem egy könnyű eset, és ha nem az van amit ő szeretne...

2022. júl. 31. 19:58
 10/79 anonim ***** válasza:
82%
Még nem 18, szóval megtilthatod neki. Elveszed a kulcsát és bezárod az ajtót. Persze nem ártana előtte lélektanilag hatni rá és elmondani, hogy miért nem engeded, aztán ha nem működik, akkor jöhet a fentebbi megoldás.
2022. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!