Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dobjam el a legjobb barátnőmet...

Dobjam el a legjobb barátnőmet, ha a szüleim gyűlölik? Hogyan tudnám elérni hogy fejezzék be hogy folyamatosan bántják? Többi lent👇

Figyelt kérdés
Ovi óta ismerjük egymást a legjobb barátnőmmel. Nagyon jószívű, kedves lány, mindig lehet rá számítani. Az anyukája és a testvére is nagyon kedvesek mindenkivel (az apja meg már nem él). Viszont a szüleim valamiért ki nem állhatják. Ha valami nem tetszik nekik folyamatosan a legjobb barátnőmet okolják úgy, hogy ez a lány sose ártott nekik, és még csak nem is nagyon látják egymást, csak néha az utcán (de ott se történik semmi). Már többször megkérdeztem hogy mi bajuk, folyamatosan csak ezt az alapszöveget mondják hogy ő milyen "ostoba" "gyűlölködő" "utálatos" "buta" "szerencsétlen" "bunkó" stb. Lehet egyszer kétszer összevesztem a lánnyal régen, de ez egyáltalán nem fajult odáig hogy beleavassuk a szüleinket a vitába, és persze még aznap ki is békültünk. Egyáltalán nem volt még olyan eset amiért jogos lenne ilyet mondaniuk rá. Ma is csak rászóltam az öcséimre hogy egyenek rendesen, máris rámordibáltak hogy ez is a "gyűlölködő" barátnőm miatt van (úgy, hogy ő ott se volt). Ebéd után szintén megkérdeztem hogy mi bajuk vele, csak a szokásosat mondták amiket az előbb említettem. Ráadásul csodálkoznak, hogy miért nem vagyok barátokkal nyáron, pedig pont ők tiltanak el mindenkitől (köztük a legjobb barátnőmtől) csak mert nem szimpatikus nekik.

2022. aug. 7. 13:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl. hogy a te dédszüleid és az ő dédszüleik között 100 éve valami ellentét volt és generációk óta őrzik-dédelgetik a sérelmet magukban. Vagy akár csak annyi, hogy más vallásúak. - és ezt mégis ki nem szrja le? :D
2022. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!