Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a rosszabb, ha valakit...

Mi a rosszabb, ha valakit túlféltenek a szülei vagy ha valakivel nem törődnek eléggé?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 11:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hat a kez levagasa rosszabb ha jobban belegondolsz. A kez sokkal bonyolultabb mozdulatokat tesz igy nehezebb vagy inkabb nem is lehet protezissel potolni. Mulabbal egesz szepen el lehet lenni
2022. aug. 14. 13:53
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Le lehet pontozni, de előfordul a kettő egyszerre. Nekem volt egy osztálytársam általánosban, akit pl. sosem vitték el orvoshoz mikor beteg volt, meg csak gyógynövényes cuccokat adtak neki rendes gyógyszer helyett... Eközben szigorúak is voltak vele, szinte soha nem mehetett el otthonról. (8. voltam)
2022. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Amugy..engem tulfeltenek. Es pontosan ugyanazokkal az emberekkel jartam el zullegetni akiket leszartak,eldobtak stb. Na es vannak azok akikkel torodnek is de nem is tiltanak nekik semmit. Ők a jó srácok. Akik jol tanulnak, bulikba iszogatnak, jolerzik magukat, kozossegi programokban vesznek reszt. En amint kiszabadulok megy az agyatlan zulles. Es az a durva, hogy hiaba van jó, diplomás és szeretetteljes családi hátterem, a barátaim, ismerőseim 90%a vagy szegény, vagy bántalmazott, vagy leszarják vagy ugyanígy korlátozzák. A ,,normálisak” számomra mintha nem is egy földön élnénk
2022. aug. 14. 14:26
 14/26 anonim válasza:
100%
Szerintem a túlféltés, mivel ha egy gyereket elhanyagolnak, attól kereshet barátokat, akiktől még kaphat szeretetet, akár a szerelmet is könnyebben megtalálhatja, mint aki be van zárva.
2022. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
En viszont tudok kitunoen hazudni es ugy keverni a dolgokat hogy az jo legyen,
2022. aug. 14. 14:42
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Kérdező, ugyanazt csinálod, mint a tesómék túlfeltett lánya.
2022. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már megint az a kérdés, ahol semmi értelme összevetni a kettőt, mert tök felesleges és értelmetlen két rossz dolog közül azt nézni, melyik a rosszabb.


Ha Mórickát túlféltik az pont ugyanolyan rossz lesz, mint h Pistikével nem törődnek, és fordítva.


Ráadásul mindegyiknek vannak fokozatai, változatai, mindenki másképp reagál ezekre.

2022. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

#11 Ez a kéz-láb dolog tök értelmetlen.


Hiszen mondhatod egy terepfutónak, vagy természetjárónak, hogy a kéz sokkal fontosabb, ha szerencsétlen ül otthon tolókocsiban a panelban és teljesen megváltozik az élete.


Az élethez pontosan ugyanúgy kell kéz is, láb is. Mindkettő hiánya rossz annak akinek hiányzik bármelyik.

2022. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Csak annyira az a tapasztalatom h az altalaban egyutterzest valt ki az emberben ha valakivel nem torodnek a masik veglet meg egyenesen tamado felulet egyesek szamara,
2022. aug. 14. 19:07
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#13 Kérdező, a kommentedben egykori önmagamra ismerek. Én is hazudoztam, rossz társaságba és ezáltal többször is komoly bajba keveredtem. Valahogy nem is tudtam igazán felnőni, hiába akartam, mégsem tudtam leválni a szüleimről. A velem egykorú lányok már mind férjhez mentek, gyerekük volt, én még mindig otthon laktam, jövőkép nulla. Azért lassacskán összeszedtem magam, de jó sokáig tartott.

N

2022. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!