Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem akar elengedni...

Apám nem akar elengedni Ózdra, mi tévő legyek? 16L

Figyelt kérdés

Veszprémiek vagyunk, és instan megismerkedtem egy nagyon helyes fiút. Ő 20 éves, ózdi, és jövőhét szerdán találkoznánk.

Apukám nem akar elengedni, olyan indokkal, hogy veszélyes, és üvöltözött velem... Nagylány vagyok már, utálom hogy kislánynak néznek.

Nála aludnék, reggel indulnék. Szívem szerint elszöknék.



2022. aug. 14. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/209 anonim ***** válasza:
96%

Hívd a srácot oda.apukadnak igaza van,veszélyes

Sőtt idegenekkel találkozni is az

2022. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/209 anonim ***** válasza:
97%

Kortól, Ózdtól, korkülönbségtől függetlenül: senkinek tanácsolnám, hogy valakinél töltsön egy éjszakát úgy, hogy még sosem találkoztak előtte személyesen. Legkevésbé a saját lányomnak.


Ha már nem vagy kislány, akkor tisztában vagy azzal, hányszor történt meg, fiatal lányokat az interneten szedtek össze.


Egyébként ha a fiú komolyan gondolja, eljöhet Veszprémbe. Ennyi lovagiasság még a nemi egyenlőség mellett is belefér.

2022. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/209 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg nem vagy nagylany ha még te akarsz az ország másik végébe rohangálni
2022. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/209 anonim ***** válasza:
98%

Esetleg a fiú nem tud eljönni Veszprémbe?

Nála aludni tényleg veszélyes, hiszen nem ismered még személyesen. Találkozni már kevésbé veszélyes, hiszen akkor emberek között vagytok, nem tenne semmi olyat, ami neked kellemetlen, illetve segítséget is tudsz kérni másoktól, ha rosszul alakulna a helyzet.

Apukád biztosan elengedne találkozni vele, ha ő jönne hozzád, vagy egy közelebbi városban találkoznátok, ami kvázi mindkettőtöknek idegen terep.

Ő nem is akar hozzád utazni?

2022. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/209 anonim ***** válasza:
95%

"Nagylány vagyok már, utálom hogy kislánynak néznek."


"Nála aludnék, reggel indulnék. Szívem szerint elszöknék."


Szóval nyakadba kapnád egyedül a világot és az első találkozás alkalmával ott aludnál egy idegen férfinál? Ki kell ábrándítsalak, Kérdező, még nem vagy "nagylány", a második válaszolónak teljesen igaza van, fogad meg a tanácsát.

2022. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/209 anonim ***** válasza:
98%

Hát, figyelj, én is 16 éves lány vagyok, de szembe nem jutna az ország másik felébe futni egy olyan fiú után, akit még életembe sose láttam.

Nem azért mondom, de apukádnak ebben tényleg igaza van :(.

2022. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/209 anonim ***** válasza:
96%
Valaki Ózdról így vadászik futtatható lányokra.
2022. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/209 anonim ***** válasza:
95%
Kapsz egy italt, benne feloldott tablettával, elalszol, bedobnak kocsiba, és eladnak egy külföldi kuplerájnak, ahol bezárva tartanak, és hozzák rád a pasikat, ha ellenállsz, verés.
2022. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/209 anonim ***** válasza:
94%
Ózd pláne tele van ezzel foglalkozó réteggel.
2022. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/209 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon nagy lány vagy ilyen gyerekes, meggondolatlan döntéssel. A fiúnak illene mennie hozzád ez az egyik szóval legalább annyi tartásod legyen lány létedre hogy nem te rohangálsz a sráchoz így legelsőre főleg egy idegenhez
2022. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!